Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen esetben mit lehet tenni...

Ilyen esetben mit lehet tenni iskola ellen?

Figyelt kérdés

Nem nevezném meg, de szakközépiskolában vagyok végzős diák. Röviden az a helyzet, hogy az egyik diák megbukott angolon 11 ponttal a másikat meg megkérdezték hogy kéri e a 15 pontot vagy 14 legyen. Erre ő mondta, hogy 14 legyen merthogy úgyse fog menni a szóbeli. Erre ma hallom, hogy holnap felel angolból hatha osszejon.

Lehet osszejon lehet nem de a lenyeg. Az ilyet hogy tehetik meg? Jogszabály van arra hogy mennyi tol van ra lehetőség. És ilyen alapon a masik diák? Miért nem kapta meg? Felháborító de nagyon.



2016. jún. 16. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Miről van szó? És a gyerek miért kért kevesebb pontot? Oké, hogy eredetileg nem akart szóbelizni, de attól miért nem mondott 15-öt? És miért baj, hogy mégis szóbelizik?
2016. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Ne bízz senkiben és gázolj át akárkin ha te azzal előbbre jutsz.


Ha ezt megfogadod és véghez viszed jó életed lesz, ha nem...

2016. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Második válasza kegyetlen, de igaz.
2016. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. 12 pont alatt bukta az érettségi ezen nincs mit beszélgetni. A másik gyereknél meg valószínűleg arról volt szó, hogy talált még egy pontot a dolgozatában és az volt a kérdés, hogy fellebbez-e érte, ő meg mondta, hogy nem. A 11 pontos gyereknek is jogában állt volna fellebbezni, ha hibát talált volna a javításban, ehhez mindenkinek joga van.
2016. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Tudom, hogy nem válaszolok a kérdésedre, de szerintem régen rossz ha ilyenekkel kell foglalkozni.


11 meg 14 pont.............. inkább nem mondok semmit.

2016. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy mindkettő megbukott és egyiknek sincsen plusz pontja. És hogy ez hol fair hogy az egyiknek nem adnak semmilyen lehetőséget míg a másik pedig annak ellenére hogy kérte hogy inkabb ne adja meg a plusz pontot mehessen szóbelire holott törvény van arra hogy xy alatt megbukott? Nagyon felidegesít egyébként mindkettő csupán évfolyamtárs.
2016. jún. 17. 01:26
 7/7 anonim ***** válasza:

"A lényeg az, hogy mindkettő megbukott..."


Egyik szavaddal ütöd a másikat!


Hogy bukott volna meg mindkettő mikor az egyik 11 a másik 14 pontos lett!?!?!

2016. jún. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!