Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iskolából Való jogtalan...

Iskolából Való jogtalan eltanácsolás, mit lehet ez ellen tenni? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 éves vagyok 6 osztályos, Szeretném hogyha nem lenne nem ezzel a kérdéssel kapcsolatos válasz és egyéb rosszindulatú "választ adó, ember". Térjünk a lényegre, a mai napon 2019.09.11 az osztály főnököm elkérte az ellenőrzőmet és megfenyegettet hogy kirúgat az iskolából. nos röviden és dióhéjban a történet "amiért" el szeretnének bocsátani: Angol óra, a tanárral teljesen kulturáltan beszéltem, vitatkoztam a többiek és a saját nevemben is, a tanár nem vette eszt jó néven ezért asz osztályfőnököm hoz rohant hogy tegyen valamit. (megjegyzem hogy az osztályfőnökömmel nem voltam valami jó viszonyban mint-tanár diák inkább mint tanár-semleges diák mondhatjuk)Osztályfőnököm pedig befogja hívatni az anyukámat és szerintem eltanácsol de fegyelmi intézkedés nem volt szerintem nem is lesz. Nos forduljunk ügyvédhez vagy nem tudom ezért szerettem volna fel tenni eszt a kérdést válaszokat nagyon köszönöm!

2014. szept. 11. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs fegyelmi intézkedés akkor nem tanácsolnak el. (a fegyelmibe az a pláne hogy ott döntik el mi legyen a további sorsod) Legrosszabb esetben is egy figyelmeztetővel megúszod.


Egyébként egyet tanulj meg: tanárral, rendőrrel és olyan emberekkel akik a fejed felett dönthetnek rólad a te beleszólásod nélkül nem vitatkozunk. Majd ha olyan helyzetben leszel amikor nincs rád semmilyen befolyással akkor lehet. (jelenleg én így állok a volt ált. iskolás osztályfőnökömmel, pedig már húsz év felett vagyok) Sajnos ez ebben az országban így megy.


Nem tudom hogy miről vitatkoztatok (van egy olyan tippem hogy két ideológia/világnézet ütközött egymással) de valószínűleg a szüleiddel azt akarják megbeszélni hogy ne hangoztasd a nézeteidet.

2014. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
75%

" befogja hívatni az anyukámat "


talán meg kellene várni

2014. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Egy helyesírási szótárhoz fordulj inkább, ügyvédhez felesleges, hiszen még semmi sem történt.
2014. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

"A mai napon 2019.09.11 az osztály főnököm elkérte az ellenőrzőmet és megfenyegettet hogy kirúgat az iskolából."


De jó neked te már 2019-be élsz :)

2014. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetro ***** válasza:
24%

Bocs hogy offolok.

Nagyon érdekelne engem, hogy mennyit változik a következő öt évben a számítás technika. (Mert kellene új gépet vennem, de nem tudom ne várjak-e még egy-két évet). Szóval lesz valami áttörő újítás 2019-ig? Előre is köszönöm a válaszod.

2014. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát a helyesírás szabályai legalábbis sokat fognak változni, ezt láthatjuk!
2014. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tetro ***** válasza:

Így már értem ezt "befogja hívatni"

Mert jelen időben ugye behívatja. Jövő időben be fogja hívatni. De a kérdező a jövőben már a jelenben van, és akkor bizony befogja hívatni :D

2014. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Befogja a száját, és be fogja hívatni. :D
2014. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első választ adónak a válaszát. Nem hittem volna hogy ekkora fel hajtást csináltok mert elírtam egy számot, előfordulhat.
2014. szept. 22. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!