Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy ilyen miatt kirúghatnak...

Egy ilyen miatt kirúghatnak valakit a munkahelyéről?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmről van szó, egyik este teljesen kiütötte magát a piától, és hazafelé menet szerencsétlenségünkre pont belefutottunk a rendőrökbe. Azok meg odajöttek, de a barátnőm már magánál se volt, szegény majdnem le is hányta az egyiket, pont sikerült arrébb húznom, és hát őt bevitték a rendőrségre, és bent is tartották estére, de nem tartóztatták le, meg semmi ilyesmi, reggel hazajöhetett, amint magához tért.

Arra lennék kíváncsi, hogy ha ezt megtudják a munkahelyén valahogy, akkor ezért kirúghatják? Mert hallottam, hogy vannak helyek, ahol még a facebook adatlapot is ellenőrzik, hogy miket oszt meg, stb. Köszönöm a válaszokat!


2016. jún. 17. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Manapság bármiért kirúghatnak ha akarnak, max mással indokolják meg.


De nem hiszem hogy kirúgnák..

2016. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De jure nem, de facto barmiert kirughatjak, csak max más indoklás lesz mint a valódi...
2016. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyan derülne ki?
2016. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én nem dolgozom olyan régóta, nem tudom hogy ez hogy megy. Arra gondoltam, hogy a rendőrség szól a munkahelynek, vagy mit tudom én. :)
2016. jún. 17. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen dologtól félni?


Ha kell ,akkor holnap azért rúgnak ki mert nem sapkába mentem dolgozni! ;)

2016. jún. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!