Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azért kirughatnak valaki a...

Azért kirughatnak valaki a munkahelyéről, ha egy kisfőnöknek képzelem magam embert, egy kicsit kioszt valaki?

Figyelt kérdés
Van a cégnél nálunk egy kis mitugrász,azt gondolja,hogy valami kisfőnök,de valójában nem az,csak annak hiszi magát.Igazából megbízták ezzel,azzal.Azóta úgy beszél a kollégákkal mint a kutyával,többek közt velem is.Azt tudni kell,hogy egy hozzánk képest egy kis taknyos a 25 évével és 2 év munkaviszonnyal élete során.A kollégákkal több éves szaknai tapasztalattal rendelkezünk,van aki évtizedes tapasztalattal.Már sokan panaszkodtak rá a kollégák közül.Én már nem bírtam és kicsit beolvastam neki,hogy merre mi hány méter.Kérdem én,ha megvédem magam azért mert valaki úgy beszél velem és a kollégákkal mint a kutyával,azért kirughatnak valakit?
2015. júl. 27. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha be van vágódva,akkor igen.
2015. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze ilyenkor valamicske vigaszt nyújthat a tudat, hogy ilyen alapokon a cég belülről rohad szét egy-két éven belül.
2015. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez csak az egyik oldal. A másik gondolhatja azt, hogy van diplomája, ért hozzá, te meg csak azt tudod, amit látsz, hiába vagy ott tíz éve.


A vezetőség úgy is ismer titeket. Valószínűleg csak legyintenek rád vagy adnak még egy esélyt.

2015. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-dik válaszoló:

10 éves tapasztalattal mondhatom, hogy nem rothadnak szét a cégek, legalábbis a multik simán állják a rothadást

2018. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# nyilván. Ezt csak a gyűlölködő kérdezőnek írták, hogy ha mást szid, akkor ő biztosan jobban érzi magát.
2018. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!