Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beperelhet engem, mint egy...

Beperelhet engem, mint egy másik cég alkalmazottját egy cég? Ez a cég beperelte a céget ahol dolgozom, most az alkalmazottakat is beperelhetik?

Figyelt kérdés
Semmi közöm ehhez a céghez, nem írtam alá velük szerződést, azt se tudom igazából miért perelnek. Viszont alkalmazott vagyok abban a cégben amit perelnek. Pár napja megkerestek hogy én is mehetek majd a bíróságra. Mi közöm nekem az ő perükhöz?

2016. jún. 30. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanúként gondolom... Az nem ugyanaz mintha beperelnének. Közel sem.
2016. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem úgy érthették hogy beperelnek? Csak tanúnak? Tanúként se szívesen mennék, mert nem tudnék semmit sem mondani úgysem.
2016. jún. 30. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy nem tudsz semmit, az is tanúskodás.
2016. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha bepereltek, akkor kaptál keresetlevelet. Abban benne van, amit tudnod kell.


Ha tanúként idéztek, köteles vagy megjelenni és igazat mondani.


Ha nem tudsz semmit, akkor azt mondd.



egy ügyvéd

2016. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kaptam levelet a bíróságtól, csak szóban fenyegettek vele. Remélem csak üres fenyegetés marad és nem kell mennem biróságra.
2016. júl. 4. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!