Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol lehet on-line ingyenes...

Hol lehet on-line ingyenes kérdéseket feltenni hagyatékkal, örökséggel kapcsolatban jogászoknak?

Figyelt kérdés

Biztos van valami állami szolgáltatás erre, igazán nem szeretnék magán jogászokat zavarni.


A Jogpont már nem működik, és a Jogi Forumban meg nem találom, hogy hogyan lehet kérdést feltenni. A regisztrálás után nem jött ki olyan lehetőség.



#öröklés #hagyaték #jogi tanácsadás #on-line jogsegély #ingyenes jogi tanácsadás on-line #jogi fórum
2016. júl. 18. 15:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"igazán nem szeretnék magán jogászokat zavarni."

Pedig az óradíjuk kifizetése után nyugodtan zaklathatod is őket.

2016. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Igen, láttam, hogy 10 ezer ft /óra.


Éppen ezért keresek ingyen tanácsadást. És on-line, mert házhoz vagyok kötve.

2016. júl. 18. 15:24
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem tudok ilyet.

Max önkormányzat.

De ha kiírod ide szoktak jönni hozzáértő emberek.

2016. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor gondolkozom rajta, hogy hogyan lehet tömören megfogalmazni.
2016. júl. 18. 16:02
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

Igen, láttam, hogy 10 ezer ft /óra.

Éppen ezért keresek ingyen tanácsadást".


Tegnap be akartam ülni egy taxiba, de láttam, hogy pénzt kérnek azért, hogy elvigyenek. Nem szállítana valaki ingyen?

2016. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Elég sok jogi info van a neten, a jogiforum.hu-n is, bogarászd át. aztán eldöntheted, hogy megtudtál-e mindent amit akartál, avagy inkább kifizeted az óradijat, mert a jogász esetleg jobban ért hozzá. Mekkora örökségről van szó? Egyébként ezen az oldalon is szoktak hasznos tanácsokat adni.
2016. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

17.11.


Aki taxiba ül, az időt és fáradságot akar megtakarítani. Vagy béna, és nem tud menni vagy buszra szállni.


Nem azért ül taxiba,mert nem ismeri az utat, vagy nincs térképe. Vagy ha mégis, most nem arról lenne szó.

2016. júl. 18. 17:57
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értetted meg a taxis hasonlatának lényegét. Te egy szolgáltatást szeretnél igénybe venni, méghozzá képzett emberektől, akik ezt ellenszolgáltatásért megadnák, de te nem akarsz fizetni. Szóval ez a lényeg, fizetős szolgáltatást szeretnél ingyen, mint az ingyen taxizó.
2016. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Jó; hát akkor hol lehet fizetős kérdéseket feltenni on-line?

Bár a kérdésem, -vagy még nem tudom, esetleg kérdéseim-, az állami hagyatéki-örökséggel kapcsolatos dolgokra vonatkoznának, gondolom.


És régen voltak ilyen helyek, csak most nem találom, hogy hol.

2016. júl. 18. 18:33
 10/22 anonim ***** válasza:

[link]


nézd meg itt. regisztrálni kell, de ingyenes. viszont rendkivül szűkszavu válaszokat adnak.

2016. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!