Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha cigány tesz feljelentést...

Ha cigány tesz feljelentést mert eszméletlenre veri valaki egy diszkónál, előveszik az ügyet?

Figyelt kérdés

Hallottam egy srácról hogy az utcán vadászik rájuk, aki kinéz magának nagyon összeveri, egy videóban láttam hogy pl verekedett az 1-1ben majd a földön fekvőnek mondta hogy "Állj fel te cigány kutya" Rakd fel a koszos kezedet, de volt hogy 3 főhöz ment oda majd sorba kiütötte őket pár ütésből.

Nyilván több éve aktívan képezi magát ökölharc terén hisz vissza se bírnak ütni neki aki meg pár percig állja az ütéseit szinte nem bír védekezés mellett visszaütni


2016. júl. 29. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván, főleg ha videó is van róla. Segít a sajtó is, hiszen lehet rasszistázni, ami sok pénzt hoz.
2016. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen mivel egy kisebbsegit vertek meg ezert nagyon felfogja a sajto kapni, ketszerannyi bortont fogsz kapni, valamint a liberalisok meg valoszinu kiteszik a keped mindenhova hogy lelkileg orokke megnyomoritsanak.
2016. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Szóval ha valaki szándékosan rendszerszerűen rassz alapon súlyos testi sértést követ el embertársai ellen, akkor is a liberálisok a hülyék. Barmok.
2016. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

3: Szerintem itt sem az a baj, hogy esetleg kicsinálják azt aki embert bántott, hanem az a fránya kettősmérce. A cigányok naponta követnek el hasonló bűncselekményeket és bizony előfordul, hogy az áldozatot csak azért kapják el, mert az nem cigány. Még sincs belőle nagy felfordulás.


Fordított esetben viszont napokig erről szól minden műsor a rádióban és tévében... Mondjuk elhiszem, mert olyan ritka az ilyen, mint a fehér holló.

2016. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne légy rasszistía az nem cigány, hanem roma
2016. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
"A cigányok" nem követnek el semmit. EGYES cigányok követnek el biztosan minden félét. És ezért meg is büntetik őket, amikor van rá lehetőség. Tehát jelentették, van bizonyíték és a rendőrség meg a bíróság is normálisan működik. És EGYES magyarok is követnek el minden félét. És pont ugyanez vonatkozik rájuk. Milyen kettős mérce?
2016. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Liberalista mélyfilozófia


https://www.youtube.com/watch?v=-dIh0oDEGqk

2016. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6: A médiában uralkodó kettős mércére utalok. Illetve ha szabad kérdeznem, a cigány szót miért tetted idézőjelbe?


A roma szónak az ő nyelvükön van értelme, nem a mi nyelvünkön. Vagy ha te kimész Ausztriába ott is rávágsz az asztalra amikor azt mondják rád, hogy Ungarn és nem az, hogy "magyar"?


Arról nem is beszélve, hogy a roma szó "embert" jelent, vagyis amikor ránk a nem-roma szókapcsolatot használják, kvázi nem-embernek szólítanak. Vagy ezzel oké vagy? Mondjuk tökéletesen illeszkedne a szubmisszív liberális gondolkodásmódhoz.


Na erre gondoltam akkor, amikor a nemtetszésemet fejeztem ki.


Azzal meg már kezd a tököm tele lenni, hogy 5 féle weblapot kell minden áldott nap átnyálaznom, hogy nagyjából tisztában legyek a valósággal.

2016. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7: Ez gyönyörű, Anon. :3
2016. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"A médiában uralkodó kettős mércére utalok."


Milyen kettős mércére? Évek óta nem láttam egy cikket sem ilyen témában. Sem magyar verő cigányokról, sem cigány verő magyarokról. Mivel baromira nem érdekel az ilyesmi. Úgyhogy világosíts fel kérlek. Hol olvasol te erről, és pontosan micsodát, ami kettős mércére utal?


"Illetve ha szabad kérdeznem, a cigány szót miért tetted idézőjelbe? "


A határozott névelőt tettem vele idézőjelbe. És a következő mondatban csupa nagy betűvel írtam az EGYES szót. Az volt a lényege, hogy "A cigányok" (az "A" van hangsúlyozva) nem csinálnak dolgokat. EGYES cigányok csinálnak dolgokat.

2016. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!