Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jó napot! Igazságügyi informat...

Jó napot! Igazságügyi informatikai szakértő ellen lehet e feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Hivatalosan fizetnem kellett volna,de nem kaptam csekket.A végzésben kiderült,hogy feltörte a gépem.
2016. júl. 17. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Bárki ellen lehet feljeltést tenni.
2016. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

ahahahah az agyam eldobom. üdvözöllek magyarországon!


tehetsz éppenséggel, de semmi eredménye nem lesz, nyugi le van ez zsírozva, természetesen az életben se tudsz felképni ellene, eltussolják, rosszabb esetben elétüntetik az ügyet, vagy akár téged is, ha nagyon pattogsz az igazadért.

Emberek felejtsétek már el h jogállamban élünk, sokan kábítják magukat, aztán amikor netán szembe találják magukat hamisító szakértőkkel meg korrupt ezzel-azzal, akkor meg vannak lepődbe.

ez van ... ahogy már régóta mondják: menekülj innen, amíg tudsz, mert elképzelhető, hogy aztán már az se fog sikerülni.

2016. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem igazad van.Utálom ezt az Országot!
2016. júl. 17. 10:24
 4/9 A kérdező kommentje:
De tök mindegy amúgy hova mennék.Mindenhol ez van.
2016. júl. 17. 11:38
 5/9 kovpet ***** válasza:

Ha nem jogszerűen törte fel a géped, akkor természetesen feljelentheted és ha a végzésben le van írva, akkor a bizonyítás sem lesz bonyolult :)


Viszont kétlem, hogy jogszerűtlenül járt el és még le is írná :)


Kinek kellett volna fizetned amúgy?

2016. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon megbüntetnék a szakértőt azért, mert teljesítette a kötelességét. Egyébként gondolom, egy szakértői díjat megállapító végzésről lehet szó, ami csak a munkadíj összegéről szól, még véletlenül sem arról, hogy azt most ki kellene fizetnie. Arról majd az itéletben döntenek, ezért nem kapott most csekket.
2016. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Normális választ kérnék!Én már megkaptam a végzést,és azt írja,hogy ig.inf. szak vélemény(nyom ir.163-194 old.)És mit érdekli a másikat,hogy kinek kellett volna fizetnem?Fizettem én eleget.
2016. júl. 17. 13:46
 8/9 kovpet ***** válasza:

Ember, ha nem írsz információt csak 2-3 lazán kapcsolódó tőmondatot, akkor hogy lehetne komoly és értelmes, mindenre kiterjedő választ írni? Mi alapján?


Most is, írsz oldalszámokat. Hogy olvassuk el, ha nincs a birtokunkban a dokumentum?

2016. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, minek neked válasz, ha fel sem bírod fogn. A kérdésedre az elsőtől meghaltak a választ. bónuszként meg megkaptad azt is, miért nem kell a végzés alapján fizetned. Ez se volt normális válasz, és hülye az egész ország, meg a világ is, csak te vagy a helikopter. Oszt mégis csak ellened folyik büntetőeljárás.
2016. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!