Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Pszihológussal lehet itt...

Pszihológussal lehet itt beszélni? Esetleg tanácsdóval? kínzások, verésk, ezek sem évülnek el? valalki segitene? de cscak ha hozzáértő! Legyen szives

Figyelt kérdés

Nem tudom hova sorolni melyik kategoriaba a kérésem. Remélem eljut vkihez aki kompetens! Férfi-nő-csoprt-osztály. Hogy őszinte legyek keservembe irtam nektek! Nem tudom hova sorolni melyik kategoriaba a kérésem. Remélem eljut vkihez aki kompetens! Férfi-nő-csoprt-osztály. Rólam 23éves nő/lány vagyok. Édes anyám kis koromba molesztált, többször. Eltelt azóta több mint 10- 12 év. Interneten utána olvastam, a molesztálás nem évül el. Rendőrségre csak ugy nem tudok bemenni, akarmelyik kapitányságra. Nem hatékonyak, nem erre spcializálodtak. Feleslegesen nem teregetném ki a szennyesem idegeneknek hozzá nem értőeknek!Nem csak molesztálás,

kínzás, és többszöri könnyű testi sértés is megtörtént.Anno....1996-tól... 2004ig. de lehet 2006-ig.

Pszihologialiag is elég sérült zárkozott vagyok sajnos...segitsegre van szükségem,de nem vagyok milliomos,

szivesen igénybe vennék egy hipnozist... nagyon nagyon szeretném, megtudni mit rejt az agyam... sötét mélye.. )

Állitólag a kedves jó anyánk kis korunkba szeretett altatózni is minket,hogy ne legyen velünk gondja( 4-en vagyunk lány testvérek) ..


Anyám,ennyi év után facebook-on jelentkezett mindeikinél! nem tudni miért,.. amig még a térképen van és nem tünik el újabb 12 évre , szeretném meghálálni neki az anyai szeretetét!amit ő is adott nekünk!!!

Ha valaki tudna nekem jó tanáccsal ellátni, netán eegy hozzáértő , erre szakosodott valakivel akivel túl lennék a sérelmeimen!

Ami miatt ez az egesz kipattant...

. 2hónapja megváltoztattam a teljes családi nevem! Ott végem lett!! tudat alatt ki készültem, megkellett indokolni, hogy miert szeretném megváltoztatni a nevem... és hát azt hittem könnyü lesz leirom es annyi.... de nem... a hivatalba panik siras jött ram, es elkezdödött a lavina! idegrendszer K.O. és hogy minden jó legyen a kérvény beadása után, kb másfél héttel kaptam facen egy levelet, annyi állt benne 12 év után, : "szia remélem jól vagy üdvözöl anyád."

most ugy nez ki felveszi velem a kapcsolatot lassan képem is lesz rola,telefonszam mar reg megvan.. h at adjam a rendrsegnek ha szukseg lesz ra!

talán akkor nyugtom lesz végre!



#bántalmazás #molesztálás #anyai terror #pszihologus szakember #pszihiáter segitsege #családi sérülések #komoly pszihés gondok #lelki bántalmazás!
2016. aug. 14. 23:25
 1/1 Zsox válasza:

Próbáld itt:

[link]

[link]

2016. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!