Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért illegális a fű, ha az...

Miért illegális a fű, ha az alkohol szabad?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a fű nem durvább, mint az alkohol (hatásra) csak másabb.

2016. aug. 17. 21:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Mert a konzervatívok retardáltak.
2016. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én még nem ittam és nem is szívtam, de azt olvastam, hogy a betépés, tehát a füvezés hatása semmivel sem durvább, mint a piálás, csak valamivel másabb érzés, afféle "alternatív részegség". Ezért nem értem, hogy miért illegális. Nem olyan drog, amitől azt hiszed, hogy lila elefántok ugrálnak előtted az utcán, vagy amitől megbolondulsz vagy meghalsz.
2016. aug. 17. 21:45
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Minden legális ami "tudatszűkítő" vagy káros

Lásd nyugtatók alkohol cigaretta

2016. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Akkor a fű meg tágítja a tudatot? Tehát okosabb leszel tőle?
2016. aug. 17. 21:48
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire olvastad mostanában az Indexet? Mennyire követed a Vizoviczki féle dolgokat? Mennyire vágod, hogy ezer szállal kötődik a politikához és az egyik fő bevételi forrása a drog volt?


Itt van a válasz a kérdésedre. Gyakorlatilag ugyanaz a helyzet a droggal, mint a 20-as években az alkohollal volt Amerikában. Ott is a maffia járt a legjobban a dologgal.

2016. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azt is hallottam, hogy a kender sok mindenre jó, textilipari rosttól kezdve a magja a biodízel előállításáig, és azért lett illegális a droghatásaira hivatkozva, hogy a kendertermesztők Amerikában tönkremenjenek. Bár ez nekem eléggé összeesküvés-elmélet szagúnak tűnik. Mindenesetre érdekes, hogy a dohány behozatala előtt a cannabis ismert volt Európában, csak a XX. században indult ellene ez a tiltókampány. Ha addig nem omlott össze miatta a társadalom, manapság miért omlana? Nem értem.
2016. aug. 17. 21:50
 7/28 anonim ***** válasza:
60%
Már megválaszoltam az első válaszban. Lépj tovább. A konzervatívok arra verik, hogy minél több dolgot betiltanak. Ennyi az egész.
2016. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
És hogyan lehetne elérni, hogy Magyarországon legális legyen? Én nem szeretnék tudatmódosító szerekkel élni, de más szabadságába nem akarok beleszólni és ez szerintem bigott törvény.
2016. aug. 17. 21:54
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

8: Kb. sehogy. Annyira erős a propaganda, hogy bármit megetetnek az emberrel.


Én is legalizálnám pont azért, hogy kifogjam a bűnözők vitorlájából a szelet... De ha a bűnözők maguk a törvényalkotók...

2016. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
10%
Mi még nem értünk fel addig, hogy itthon legális legyen..
2016. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!