Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kitörölt a munkaügyi központ...

JohnnyBoy002 kérdése:

Kitörölt a munkaügyi központ a nyilvántartásból, mert elfelejtettem lejelenteni valamit. Tudok e tenni valamit?

Figyelt kérdés
Augusztus elejéig közmunkán voltam, ott hagytam, mert semmibe se vettek az ott dolgozók. Úgy volt, hogy ősztől megyek egy céghez gyakornoki programban, ehhez persze regisztrált munkanélkülinek kell lennem. Ma jött a levél, hogy töröltek a nyílvántartásból, mert sajnos az én hibámból, nem jelentettem le, hogy ott hagytam a közmunkát. Így nem lesz gyakornoki munka, lehet valamit tenni?
2016. aug. 31. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Legközelebb tájékoztasd a hivatalt, hogy nem mentél dolgozni, mert megsértődtél.

Nem tudsz tenni semmit, majd megy helyetted más.

2016. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A személyeskedést félre téve itt azt kellett volna jelentenem, hogy megszűnt a közfogis munkaviszonyom, ezt nem tettem meg. Amúgy erre a közfoglalkoztatásra saját akaratomból mentem és hagytam is ott, nem kiközvetítés útján. Érdeklődtem illetve ismerősöknél intéztem, nem jött be, ott hagytam, utána meg a hivatalt elbaxtam.
2016. aug. 31. 15:29
 3/18 anonim ***** válasza:
Semmit. Otthagytad, nem működtél együtt, megérdemelten töröltek.
2016. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ebben mi volt személyeskedés?

Én meg elfelejtettem elmenni, mert a gyerekem kórházban volt.

Kaptam a papírt, hogy töröltek a nyilvántartásból, felhívtam őket, hogy mit tudok tenni. Mondák, hogy 60 nap után tudnak újra regisztrálni. Megköszöntem szépen és 60 nap letelte után bementem.

Ennyit lehet tenni, nem többet.

2016. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát ez jó, ez lett volna az egyetlen munkalehetőség a környéken ami nem közmunka és még elfogadhatóan fizetett volna...
2016. aug. 31. 16:00
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen csak ez a 60 nap sok...


Eleve úgy indult a történet, hogy nyár eleje óta tudok a munkáról, egészen ideáig vártak rám, mert egy papír hiányzik...


Most még tetézem azzal, hogy de még várjon 2 hónapot a munkáltató mire el tudja egyáltalán kezdeni az ügyintézést, nah ilyen türelmes cég a világon nincsen. Ez van, akkor ezt buktam.

2016. aug. 31. 16:02
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát, ez annyira a no comment kategória, hogy nem is lehet rá mit mondani.


Neked nem tetszett a közmunka, leléptél, és most még neked áll feljebb. Szenzációs. :D

2016. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jó hogy nem tetszett, mikor lett volna jobb lehetőség is!


Meg nem tudom Neked mennyire esett volna jól, ha mindennap azzal telt volna, hogy sértegettek, semmibe vettek meg hülyének néztek! Szerintem Te is ott hagytad volna!

2016. aug. 31. 16:22
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha nem tehetem meg, nem hagytam volna ott.


Te most így jártál. Eldöntöd, megérte-e, vagy sem.

2016. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

De megtehettem csak utána bakit követtem el!


Amúgy meg pont az ilyen okos tojás marhák miatt hagytam ott a közmunkát!

2016. aug. 31. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!