Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ha zaklatnak?

Mit tehetek ha zaklatnak?

Figyelt kérdés
Van egy csavo aki mindenreggel veri az ajtonkat nagyon erosen addig amig kinem nyitom es folyton elzavarom meg fenyegetem de visszajon ilyenkor mi a teendo? megverhetem?

2016. szept. 5. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Én már rég megvertem volna. Csak arra vigyázz, hogy ne 8 napon túl gyógyuló legyen.
2016. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
A rendőrökkel lassan megy a dolog, sok az utána járás ,lassan dolgoznak és lehet,hogy nem lesz hatása.Egy jól irányzott állasnak azonnali hatása van.Csak nehogy leessen a lépcsőn.Az állas után gurítsd le.Tanú nélkül.Ezek után kérdezd meg tőle: mi e fáj?Ha valaki kérdezi: mi volt?Akkor elmondod,hogy menekülés közben gurult le.Lesznek itt majd bolondok aktív védelmezői,de neki is tele lenne a tökük az ilyen majmokkal,de ők betartanák a törvényt,ami hónapok után hozhatna esetleg javulást,ha hozna.Én inkább a gyors elsősegélyt alkalmaznám.Ha nem okozol maradandót,akkor még a sünök sem igazán foglalkoznak ezzel,mert nem kell állandóan kiszaladgálniuk egy dilis miatt.
2016. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Nem nyitok neki ajtót. (Nem fenyegeted - mert azt már tudja, hogy csak a szád jár, meg nem elzavarod)


2. Ha dörömböl, felhívom a rendöröket, hogy valaki be akarja törni az ajtómat.

2016. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
epp most nyitott be és bejott kimentem a szobabol ott volt a konyhaba es kiszaladt
2016. szept. 5. 11:35
 5/8 anonim válasza:
100%

11:35-kor már nem reggel van.

Csak úgy benyit,bemegy...zár?

Ez nem kamu kérdés...a helyesírásról ne is essen szó?!

2016. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy meg tudod verni, akkor hívd be a lakásba és ott adj neki! Aztán ha pampog jelentsd fel magánlaksértésért!
2016. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy dilis bzi.Most a lakásban intéztem volna el ,amit a másodikban írtam.Azt mondtam volna a sünöknek,hogy megtámadott a lakásomban.Biztosan 8 napon túl jött volna rendbe.Hátra levő életét,ágyban,levesen, szívószálon élné le.
2016. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és mi akadályoz benne, hogy feljelentsd (videózni is lehet ám)
2016. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!