Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklatnak facen (életveszélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatnak facen (életveszélyes fenyegetésekről van szó, arrol h megkínoz engem és a 7 honapos lányom), tehetek valamit? (aki azt hiszi kamuzok, szivesen elküldöm a profilt és a beszélgetést, aki megtalálja fizetek neki!

Figyelt kérdés
A dolog igy indult:volt egy nő,felvett(svédnek irta magát),majd a férje is...nagyon nagy kamu az egész..irta h microbiologus mmeg h milliárdosok az AHG tagjai stb...egy ideig nevettem aztán eldurvult a dolog:fenyegetett h megöli a lányom,megkínozza,velem együtt.feljelentettem a rendőrség tehetetelen,mert a fb elvileg nem is foglalkozik ilyenekkel,csak pl ha emberölés történt a profil miatt,nemzetközi prostitucio stb..azota is zaklat,millo profilt készített.Tudja hol lakom,mert tudakozón lekérte a z adatokat.letiltottam rengetegszer,de mindig uj profilz csinál és az egyebekbe ir.kitette a számom,mint szextelefon hirdetést..Nem változtattam meg hátha felhív és a nyomára bukkanok,v hagy vmi nyomot...komolyan félek hisz tudja hol lakunk,kérlek segítsetek..nem ingyen kérem

2014. jan. 14. 00:26
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
17%

ezt pár napja is kiírtad.

miért nem mész akkor a rendőrségre..ennyi!!!

mint gyíkos gyökerektől kérsz segítséget.

2014. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
jah, ne hidd el a kamukat és ha nem foglalkozol vele nem csinál semmit.. hiába csinál új profilt nem jelölöd vissza. nem olvasod az üzijeid és éled tovább a kis életed!
2014. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%

megértem hogy ijesztő, de ilyen azért nem szokott előfordulni

valószínű hogy csak szórakozik

szerintem ne foglalkozz vele

2014. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
igen,voltam is a rendőrségen,mint irtam
2014. jan. 14. 00:30
 5/54 anonim ***** válasza:
Függeszt fel a face fiókodat oszt csókolom!
2014. jan. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

Hogy tudja a tudakozóban lekérni azt, hogy hol laksz? Kiadhatnak ilyen adatokat?


Amúgy általánosságban FB-os zaklatásnál első lépés, hogy a profilt csak ismerősök ismerősei számára szabad kereshetővé tenni, vagy még azoknak sem.

2014. jan. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:

ha tudja a címed akkor az az egyik ismerősöd lesz

amugy meg mutasd meg több ismidnek is

te meg állítsd be hogy ne tudjanak levelet írni és ne jelölj vissza olyat akit mem ismersz....külföldieket mi a fenének veszel fel?

2014. jan. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,tudom,milyen ostoba voltam,de ez most nem segít..a másik,én nem bujkálni akarok,hanem megtalálni ezt a valakit aki fenyeget,és fenyegeti a kisbabámat.Igen kiadhatnak ilyet,ez a vki kiirta a számom,illetve a címem a saját üzzenofalára,épp azt a profilt most tiltom majd.
2014. jan. 14. 00:38
 9/54 anonim ***** válasza:
lehet hogy pont az exed az,kitudja?
2014. jan. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
Ne facebookozzál!
2014. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!