Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért vannak jogai az ilyeneknek?

Miért vannak jogai az ilyeneknek?

Figyelt kérdés

Aki 110 késszúrással kivégzi a saját gyermekét miért kap tárgyalásos huzavonát? Miért takarják ki az arcát és hallgatják el a nevét a híradásokban?


Őt és hasonlóan megbotránkoztató alakokat elkülönítenek a börtönben, nehogy a többi rab tényleges igazságot szolgáltasson... Még őket védjük..


Vagy mikor betonkeverőben mocskos körülmények között készül a hús, miért nem hozzák nyilvánosságra miféle helyek vásároltak ebből? Romlott halat felszolgáló balatoni étkezdéknél szintúgy. Csak közlik, hogy az egyik helyen balhé volt belőle, de a fogyasztót nem tájékoztatják...


Csak szerintem nem jó, hogy minden söpredéknek jogai vannak?



2016. szept. 10. 21:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
24%
Erről írtam, ezt a f**zt szétveretném a rabokkal vagy az őrökkel, az ilyen embernek nincsenek jogai, jogában áll befogni a pofáját ha már ilyen nevetséges büntetést kapott.
2016. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
57%

"Íme a beteg világotok, amit annyira tiszteltek:"


Mi kozod van a norvegokhoz? Ok ugy rendezik be az eletuket ahogy nekik tetszik.

2016. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
61%
Remélem az utolsó bekezdésben lévő twittert is végig olvastad. Szerintem az az ember igazán példa értékű, én őt tisztelem.
2016. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

" Azt nem tettem hozzá, hogy ezeknél az eseteknél kétséget kizáróan bizonyítható, hogy miképpen történt az adott eset"


Na ez az igazán ritka eset komoly bűncselekményeknél. Amúgy ebben egyetértek, hiszen itt volt a példa a srácnál, aki egy kakaós csigát lopott.


Étteremhez meg annyit, hogy ezzel elejét lehet venni az önbíráskodásnak. Például az emberek egy étteremben kétféle embert látnak, a felszolgálót és esetleg a bárpultost, őket jegyzed meg. Na mármost ezek az emberek feltehetőleg nem tudják, hogy a szakácsok milyen állagú vagy minőségű alapanyagból készült az étel, ő csak beadja a cetlit majd kiviszi a kész ételt. A hír után, ha meglátja az ember az utcán mégis őt fogják folyton számon kérni és lehetséges, hogy testileg bántalmazni.

2016. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy pont az ilyen gondolkodás mód miatt van ilyen, amikor különbséget akarsz tenni ember és ember között.


Nem véletlenül mondta meg már Arisztotelész is, hogy "A jog szenvedély nélküli értelem."

2016. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
23%

Én egyetértek Veled, Kérdező, az összes ilyen legalja hulladéktól elszedném a jogait. Ismerje csak meg ország-világ, mutogassanak rá ujjal és közösítsék ki, mert megérdemli. Az ilyet már a középkorban is kiutálták, jobb esetben kivégezték (manapság azt ugye nemszabad, mert a bűnözőnek csak jogai vannak!)


"Az emberek cirka 90%-a nem érti a rendszert amiben élünk, és hogy miért működik ilyen jól."


Tényleg cefetül jól működik a rendszer. A bűnözés terén első helyen fogunk állni Európában hamarosan, az emberek éjszaka nem mernek kimenni az utcára szakasznál kisebb létszámban, és ha bűncselekmény áldozata leszel, a policájok már a portán körberöhögnek. Baromi jól működik, tényleg. Két hét alatt rend lett, köszönjük Sintér Sanyika :DDDD

Remélem ha egyszer ők válnak bűncselekmény szenvedő alanyává, akkor is ilyen nagy mellszélességgel állnak majd ki szegény ártatlan bűnözőbarátjuk mellett, nehogy segget csináljanak a szájukból véletlen.

2016. szept. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
72%

# 16


"az összes ilyen legalja hulladéktól elszedném a jogait"

És ha nem bűnösek? Kíváncsi lennék, mit szólnál, ha veled fordulna elő, hogy indokolatlanul elveszik a jogaidat.


"Az ilyet már a középkorban is kiutálták, jobb esetben kivégezték"

A középkorban internet sem volt, ahol írhatod a hülyeségeidet, szóval ez elég rossz példa.


"manapság azt ugye nemszabad, mert a bűnözőnek csak jogai vannak"

Ez meg nem igaz, csak kitaláltad, hogy háboroghass. Egyébként igen, minden embert megilletnek alapvető jogok, de hogy a bűnözőknek csak jogaik lennének...


"A bűnözés terén első helyen fogunk állni Európában hamarosan"

Ezzel is csak azt bizonyítod, hogy nem érted. Azokban az országokban, ahol alacsony a bűnözés, ott sem úgy működik, hogy a rendőrség kikiált valakit bűnözőnek, és onnantól nincsenek jogai.

2016. szept. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 tetro ***** válasza:
81%

02.07

"A bűnözés terén első helyen fogunk állni Európában hamarosan, az emberek éjszaka nem mernek kimenni az utcára szakasznál kisebb létszámban, és ha bűncselekmény áldozata leszel, a policájok már a portán körberöhögnek."


Ezt az állítást mire alapozod? Mutatnál valami forrást az ilyen komolyan növekvő tendenciákról?

2016. szept. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
13%

"És ha nem bűnösek? Kíváncsi lennék, mit szólnál, ha veled fordulna elő, hogy indokolatlanul elveszik a jogaidat."


Nyilván ha bűnösek, akkor. Szerintem az említett esetekben több mint bizonyított a dolog.


"A középkorban internet sem volt, ahol írhatod a hülyeségeidet, szóval ez elég rossz példa."


Aeriospagos és Forum mindenesetre már létezett, sőt, feltalálták már a népszavazást is, de vélhetőlen iskola helyett mindig a plázában kötöttél ki.


"Ez meg nem igaz, csak kitaláltad, hogy háboroghass. Egyébként igen, minden embert megilletnek alapvető jogok, de hogy a bűnözőknek csak jogaik lennének..."


Igen, akkor nyilván azokat az eseteket is csak kitaláltam, ahol jogos önvédelemért (azaz önbíráskodásért) büntették az áldozatot, a bűnöző meg kihallgatás után szabadon távozhatott. Nekem ilyen élénk a fantáziám ugyanis, hogy a képzeletemmel (bocsánat, a kéBzeletemmel!!!) manifesztálni tudok bármit. Kezdetnek mondjuk nézd végig a Tolvajkergetők sorozatát, ahol kemény NULLA darab bűnözőt vettek őrizetbe, de a csúnyarossz gaz gonosz Tolvajkergetőket csukták le. Igen, jelenleg az a helyzet, hogy a bűnözés maximálisan kifizetődik. Ha nem így lenne,szerinted ilyen rohamléptekben emelkedne a bűnözés? Szerintem nem.


"ott sem úgy működik, hogy a rendőrség kikiált valakit bűnözőnek, és onnantól nincsenek jogai"


De nem is úgy, hogy bármit szabadon megtehet, mert úgyis kimossa valami jogvédősködő féreg minden kakiból, mint nálunk.


"Ezt az állítást mire alapozod? Mutatnál valami forrást az ilyen komolyan növekvő tendenciákról?"


Zsaru magazin (több mint 10 éve vásárolom) és Észak-Magyarország.

2016. szept. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
88%

"Zsaru magazin (több mint 10 éve vásárolom) és Észak-Magyarország."


Mi van Észak-Magyarországon? Én születésemtől kezdve idestova 22 éve élek itt folyamatosan és semmit nem tapasztaltam.


"az összes ilyen legalja hulladéktól elszedném a jogait"


Na igen, aztán csak bővül ez a törvény és egyszer csak neked sem lesz már ilyen meg olyan jogod. Szerintem ti ilyen álom világban éltek, hogy minden csak a másikkal fog megtörténni, velem nem. Ki tudja, valaki holnap már titeket fog legalja hulladéknak tartani.

2016. szept. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!