Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért vannak jogai az ilyeneknek?

Miért vannak jogai az ilyeneknek?

Figyelt kérdés

Aki 110 késszúrással kivégzi a saját gyermekét miért kap tárgyalásos huzavonát? Miért takarják ki az arcát és hallgatják el a nevét a híradásokban?


Őt és hasonlóan megbotránkoztató alakokat elkülönítenek a börtönben, nehogy a többi rab tényleges igazságot szolgáltasson... Még őket védjük..


Vagy mikor betonkeverőben mocskos körülmények között készül a hús, miért nem hozzák nyilvánosságra miféle helyek vásároltak ebből? Romlott halat felszolgáló balatoni étkezdéknél szintúgy. Csak közlik, hogy az egyik helyen balhé volt belőle, de a fogyasztót nem tájékoztatják...


Csak szerintem nem jó, hogy minden söpredéknek jogai vannak?



2016. szept. 10. 21:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

A felvetés teljesen jogos. Egy normális nemzetben az ilyet minimum halállal büntetnék, és nincs az az ügyvéd, aki elvállalná a védelmét.

Ebből is látszik, hogy itt kishazánkban a bűnözőknek áll a világ, nekik minden meg van engedve, igazságszolgáltatás nincs, azé az "igazság" aki több pénzt nyom a bíró markába.

Nem csodálkozom ezen, a politikusaink is egytől-egyig bűnőzők, naná hogy a hasonszőrű bűnözőket fogják pártolni és védeni. Kéz kezet mos ugye.

Igenis el kell venni ilyentől a jogait! Az élethez való jogát is!!!


#1 ez egy demagóg közhely volt, nem válasz. Kaptad is rá a piros kezet.


#4 tényleg, milyen szerencse hogy a korrupt, pénzsóvár sóhaj suttyók jogérzéke határozza meg! Ez így sokkal jobb :D

édesanyád ejtett fejre, vagy gyárilag vagy ilyen hülye? Te is kaptad a piros kezet.


#5 és ezzel mi a bajod? Nem kell embert ölni, rabolni meg lopni és akkor senkitől nem veszik el a jogait. Fel tudod ezt fogni, idióta? Dehogy tudod, mert primitív ostoba vagy. Kaptad a piros kezet.


#7 ennyi erővel akkor senkit ne is ítéljünk el, mert mi van ha tévedtünk...


#12 csak az, hogy EU-tagállamok.


#17 összefüggéstelen ostobaságokat írsz. A középkor hogy a rákba jön ide?

Az pedig nem kérdés, hogy a bűnözőknek több joguk van mint egy átlagembernek, hanem tény. Hogy te mit hiszel és mit nem, az senkit nem érdekel. Hinni a templomba kell.


#18 érdekes, tőle függetlenül én is azzal találkoztam, hogy rohamosan nő a bűnözés. Biztos én is hallucinálok.


#20 te tényleg ennyire ostoba vagy? (költői kérdés volt) Senkitől nem ok nélkül szednék el a jogait, fel bírod fogni? Ment a piros kéz neked is.


#22 azért venném el a jogait, mert ő sem tartotta tiszteletben a másét. Ez ilyen egyszerű.

A raboknak lófsz a seggükbe, nem jogok.


#24 úgy sétáltál te az Avason éjszaka, ahogy én a Holdon...

Nyomtam a piros kezet a baromságaidra.

Ezek miatt a sutyerák bűnőzőpátyoló tetvek miatt ilyen magas a bűnözés, hálás köszönet nektek. Ostobák vagytok.

2018. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

a libbantak kinyervákoltak egy csomó törvényt, hogy a legnagyobb emberi söpredékeket is ugyanolyan jog illesse meg, mint a becsületes, senkinek nem ártó adófizető polgárt, itt kezdődtek a problémák

mára pedig annyira átesett a nyihaha túlsó oldalára az egész, hogy a bűnözőknek csak jogaik vannak, az állampolgároknak meg csak kötelességük

meg lehet nézni, a Sztojka Iván- meg Ambrus Attila-féle köztörvényes söpredékek bármit megtehetnek, és az ártatlanokat büntetik, csukják le

ez ma Magyarország, köszönjük szavazók!!!


"Vagy mindenkinek van joga vagy senkinek, ilyen egyszerű."


igen kisapám, addig lehetnek jogai, amíg el nem játssza őket

egy visszaeső rablógyilkos hadd ne legyen már egyenértékű a becsületes adófizetővel!


"Szerencsere a jogrendszer nem az egybites atlagember jogerzeke alapjan epul fel."


tényleg nem, helyette bűnözővédő legalja hitványak hoznak törvényeket, amik persze mind a bűnözőket védik

ez sokkal jobb, de tényleg!

te valóban egybites átlagember vagy, a szó legszorosabb értelmében


"a jogeros itelet utan erosen lecsokkennek a jogai."


nem csökkennek le, kisapám, hazudsz


"Az emberek cirka 90%-a nem érti a rendszert amiben élünk, és hogy miért működik ilyen jól."


ez a rendszer jól működik? ahol többszörös gyilkosok és visszaeső bankrablók flangálhatnak szabadon?

te gyárilag vagy ilyen hülye, vagy anyád ejtett fejre?


"Önkényesen. Felfüggeszthetjük valakinek a jogait. Érted."


igen, kisapám, felfüggeszthetjük annak, aki rászolgált!

mert eddig csak az átlagembertől szedték el a jogaikat, a bűnözőktől ugyan nem...


"Dehogy érted, mert egy ősember szintjén gondolkodsz."


te pedig bűnözőket mosdatsz, kisapám, valószínűleg nem véletlenül, te is az ő fajtájuk vagy

a gondolkodást meg hagyd meg azoknak, akik értenek hozzá, mert neked pulykaszar van az agyad helyén


"Mi kozod van a norvegokhoz? Ok ugy rendezik be az eletuket ahogy nekik tetszik."


csak annyi, kisapám, hogy Norvégiában például nem faragnak nemzető hőst bankrablóból

és ott van is jogod megvédeni magad, nem téged sittelnek le miatta

erről pedig ennyit


"És ha nem bűnösek? Kíváncsi lennék, mit szólnál, ha veled fordulna elő, hogy indokolatlanul elveszik a jogaidat."


tudsz te olvasni, hülyegyerek?

nem indokolatlanul vennék el a jogokat, hanem attól, aki bűnözik, és be is bizonyosodott a bűnössége, mondjuk tettenéréssel!

nehéz ezt felfognod?


"A középkorban internet sem volt, ahol írhatod a hülyeségeidet, szóval ez elég rossz példa."


gyűlések, tanácskozások viszont voltak, kisapám

középkorban legalább nem volt ennyi bűnözőimádó genetikai hulladék, mint te


"Ez meg nem igaz, csak kitaláltad, hogy háboroghass."


de igaz, kisapám, lásd Ambrus Attila

szép próbálkozás volt, de csúfosan pofára estél


"Egyébként igen, minden embert megilletnek alapvető jogok, de hogy a bűnözőknek csak jogaik lennének..."


ezt a baromságot majd akkor hangoztasd, amikor nem kergetnek valakit Peruig csak azért, mert lekapcsolt egy koszos biciklitolvajt, okés?

majd akkor lesznek itt egyenlő jogok, amikor a biciklitolvajt hajkurásszák, nem az elfogóját


"Ezzel is csak azt bizonyítod, hogy nem érted."


kisapám, 2012 óta négyszer annyi lett az erőszakos és vagyon elleni bűncselekmények száma

ezen nincs mit nem érteni, a számok nem hazudnak

hogy te mit hiszel és mit nem, az irreleváns


"Ezt az állítást mire alapozod? Mutatnál valami forrást az ilyen komolyan növekvő tendenciákról?"


a tulajdon rendőrségünk összehasonlítási grafikonjaira alapozok, kisapám

amiket te nem fogsz fellapozni még véletlenül se, nehogy kiderüljön, meztelen a császár


"Én születésemtől kezdve idestova 22 éve élek itt folyamatosan és semmit nem tapasztaltam."


akkor vagy jó környéken laksz, vagy csak simán hazudsz


"Na igen, aztán csak bővül ez a törvény és egyszer csak neked sem lesz már ilyen meg olyan jogod."


most mihez is van joga konkrétan az átlagembernek?

ja, elmehet négyévente szavazni valamelyik országpusztító csürhére

szedjék el nyugodtan, még hálás is leszek nekik, ha cserébe az összes bűnözőt lecsukják


"Ki tudja, valaki holnap már titeket fog legalja hulladéknak tartani."


amíg mi termeljük a GDP-t, kisapám, addig senki, úgyhogy ne reménykedj


"Majd ha a bíróság kimondja. És utána sem veheted el minden jogát, miért is tennél ilyet?"


azért kisapám, mert egy rablógyilkos és egy becsületes polgár SEMMILYEN tekintetben nem ugyanaz

ha szerinted igen, akkor rossz hírem van, nem mi vagyunk a hülyék...


"Csakhogy ezen nem segítene a bíróság komplett eltörlése, ami helyett te azt képzeled el, hogy majd az internet népe fog ítéleteket hozni."


senki nem akarta eltörölni a bíróságokat, úgyhogy nem tudom, mi a francot vartyogsz ezen


"hiszen ha állításod szerint hibásan is ítélnek el embereket, akkor miért is vennéd el tőlük a jogaikat?"


mond neked valamit az a szó, hogy rehabilitáció?


"Mi az, hogy bármit? Ez annyira semmitmondó. Nyilván jogosan bármit megtehet, miért ne tehetne?"


ideértve a gyilkosságot is, mondjuk?

nó komment...hülyébb vagy mint a sokéves átlag...


"Többször is sétáltam az Avason éjszaka."


sétáltál te, a lónak a fszán sétáltál, kisapám, nem az Avason éjszaka


"Én kérek elnézést, nem tudtam, hogy te vagy Magyarország legszentebb embere, aki még semmit sem követett el."


nekem sincs semmim az erkölcsimben, kisapám, ejha és tyűha, nahát, ezt hogy csináltam?

hát kisapám, ha szerinted bűnözés nélkül nincs élet, az téged minősít, nem őt...


"Ez igazából nem bizonyíték semmire, mert rengeteg dolgot például nem írnak bele."


ez egy ordas nagy kamu, ugyanis még a szabálysértések is belekerülnek


"Akkor ne élj, hanem félj. Menj végig bárhol és láss mindenkiben az ellenséget."


semmi gond, kisapám, engem legalább nem fog lekéselni egy kisebbségi horda, amikor hazafelé sétálok, ellenben téged...

de jól is van ez így, természetes szelekció...az életrevaló, erős az tovább él, a gyenge elhull


"Hiába derülne ki, hogy nem Ő volt, mégha túl is éli, egy életre eláshatja magát."


neked is javaslom a "rehabilitáció" szó tanulmányozását, akkor kevesebb ökörséget fogsz írni


tőlem is kapták a mínuszt ezek az életképtelen selejtek, remélem ők lesznek a következők akiket megtámadnak, majd imádhatják a szeretett bűnözőket testközelből, késsel a hátukban

2019. szept. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!