Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő, ha a szervíz nem...

Mi a teendő, ha a szervíz nem tett meg minden tőle telhetőt a garanciális készülék javítása érdekében?

Figyelt kérdés

Vásároltam tavaly nyáron egy OP3N DOTT típusú telefont, és hát, mint mindenkinél nálam is kijött a képernyő ugrálási probléma. Magától ugrál, bárhol van. Visszavittem a tescoba, ahol segítőkészen visszaküldték a szervízbe.

2 hét múlva jön a telefon, hogy megérkezett a telefonom. Nagy boldogon megyek, átvettem, hazamentem, és a hiba nem szűnt meg. Ránéztem a munkalapra, és annyi áll a végzett javítások helyén, hogy: 'sw frissítés'. A legfrissebb androidot frissítették a legfrissebbre. Visszavittem, hogy *****anak vele még valamit, és beleírattam a jegyzőkönyvbe, hogy ÉRDEMI javítást végezzenek el a készüléken.

Ha visszaküldik ugyanazzal az üzenettel, hogy 'sw frissítés', reklamálhatok-e azzal, hogy nem volt hajlandó a szervíz érdemben eljárni a készülék javítása érdekében?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2016. szept. 22. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelemhez fordulhatsz, ha nem oldják meg a problémádat.
2016. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet nekem ötödjére visszaadták az árát sajnos az a kijelző egy halott koncepció ne is várd nem mogják megszerelni pedig amúgy szerintem jó teló lenne.
2016. nov. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmondom neked.

Ha a rendeltetésszerű használatot akadályozó hibát 3x nem tudják megjavítani, elállhatsz a vásárlástól.

2016. nov. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!