Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 mobiltelefonom van....

LG G2 mobiltelefonom van. Garanciális. Úgy érzem, hibás a készülék. Ha valakinek ilyen telefonja van, kérem, írja meg, hogy hasonló problémák merültek-e fel a készülék használatakor?

Figyelt kérdés
Többször is észrevettem, hogy akivel telefonon beszélek, nem hallja a hangomat. Újra kell hívnom, hogy tudjunk beszélni. Valamint sokszor azt írja ki, hogy a Vodafon hálózat nem elérhető. A korábbi telefonommal nem volt ilyen gond, a hálózat mindig elérhető volt rajta. Az SMS-nél is egyszer kijelzi, hogy átment az üzenet, másszor meg nem. Vigyem vissza javításra, ugye?

2015. jan. 30. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoftvert kell rajta cserélni.
2015. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha garanciás, akkor vidd vissza ahol vetted és ők megmondják, hogy mi a teendő.
2015. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! En is ugy gondolom, hogy ennek nem igy kene mukodnie. Eloszor azt hittem, a halozattal lehet valami gond, de a masik Vodafonos telefonnal nincs problema.
2015. jan. 30. 15:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerencsere a Vodafonnal vettem keteves gyartoi garanciaval.
2015. jan. 30. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:
vidd csak vissza. cseréljék ki vagy javitsák vagy akármi. amúgy a g2 nagyon jó kis teló :P
2015. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, en is igy hallottam. Mielott megvettem, ezen a weboldalon kerdeztem ra, hogy milyen telefont ajanlanak es az LG G2 tipus nyerte meg a tetszesemet. Picit elszomorodtam, hogy ekkora "elokeszuletek" utan megis sikerult belefutnom egy hibasba :(
2015. jan. 31. 00:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha gyári hibás, akkor 72 órán belül cserélik, egyébként marad a szoftvercsere. A legjobb márkánál is előfordulhat hibás készülék.
2015. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ketszer volt szervizelve, a harmadik meghibasodaskor kicsereltek egy ujra.
2015. márc. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!