Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem tiltják be a lóhús...

Miért nem tiltják be a lóhús evést, a lovak levágását?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 19:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Minek? A lovakat távolról sem fenyegeti a kihalás veszélye.
2016. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

Kannibalizmus, barbár, primitív, alsóbbrendű emberek


Őszintén nem értem, hogy mi bajod van.Ez a szint a 9éves lovas kislányoké, ráadásul elképesztően buta (ha úgy tetszik primitív..)hozzáállás ez.Attól hogy te szereted a lovakat más nyugodtan megeheti őket anélkül, hogy kannibál(?LOL) vagy primitív lenne, főleg úgy, hogy gondolom a csirkét te is szereted (ami szintén egy HASZONÁLLAT, mint a ló...

2016. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mert nem haszonállat,mint pl.a csirke vagy a malac.Rengeteeen házikedvencként tartják,rengeteg lovarda van,ahol megbecsülik a lovakat.Én el sem tudtam volna képzelni,hogy ilyen megtörténhet,hogy lóhúst esznek,ráadásul Magyarországon..Ennyi erővel már emberhúst is lehetne lassan kapni
2016. szept. 27. 19:21
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 9 éves lovas kislány,nem vagyok különösebben oda a lovakért,kedves,aranyos állatok,de különösebben nem érdekelnek.Csak mégis elképesztőnek tartom,hogy most,a 21. Században,mikor tele vanak élelmiszereel a boltok,lovakat kelljen enni
2016. szept. 27. 19:23
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nagyon kivagy. Gondolom olvastad az állatos topicban a kérdést.

És azok a jelzők amiket kulcsszavaknak megadtál... Fele nem helytálló, a másik fele baromság.

Ezt nem egész úgy kell elképzelni, mint a disznó vágást. De úgy is hiába magyaráznám. Nem tudom merre élsz vagy hány éves vagy, de látatlanban is van rá esély, hogy ettél már lóhúst, anélkül, hogy tudtad volna.

2016. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem kell lovakat enni. De vannak, akik szeretik a lóhúst. A ló pedig szintén haszonállat, akkor is, ha már többnyire csak divatból tartják.
2016. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Sokan a nyulakat is háziállatként tartják, mégis mennyien megeszik őket.

Megértelek valahol, én sem nagyon tudnám elképzelni, hogy lóhúst egyek, de ez egyéni dolog. Más attól még eheti, az ő dolga. És ki tudja, lehet, nem mindenki válogathatja meg annyira, mit eszik. Van, ahol a tengerimalacot eszik meg, máshol meg a kutyát, egyesek pedig eszek lovat. De szerintem ezt se úgy képzeld el, hogy nap mint nap csak azt eszik, nem nagyon tudok róla, hogy bárki is kifejezetten lóhúson élne. A kicsivel fentebbi feltételezésem is csak egy feltételezés volt, nem kész tény.

2016. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam csak: "tele vannak élelmiszerrel a boltok..." 😃

Szerinted honnan kerül a boltokba az élelmiszer? A bolt fáról?

2016. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
"Nem vagyok 9 éves lovas kislány" akkor ez így még rosszabb. nem értem mi különbözteti meg a lóhúst a disznótól vagy a csirkétől ilyen szempontból. kínaiak a kutyát is megeszik, róluk mit gondolsz?
2016. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Kínában meg kutyát és macskát esznek.


A ló pedig simán lehet haszonállat.


De ilyen logikai alapon halat sem szabadna enni, mert sok embert tart otthon halakat az akváriumban.

Arról már nem is beszélek, hogy a hinduk mit szólnának a marhasülthöz.

2016. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!