Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kinek a beleegyezése szükséges...

Kinek a beleegyezése szükséges ahhoz, hogy ez a gyerek ne jöhessen ide lakni?

Figyelt kérdés
próbálom tömören leírni a lényeget. Anyám összeszedett magának egy arab férfit, akit ide akar költöztetni a házunkba. Most volt kint nála, megvolt a lagzi, a gyerek intézi a papírokat és hamarosan jönni fog. A ház fele anyumé a másik fele meg a tesómé. Viszont, jelzáloghitel volt a házon, ami nem lett fizetve így elvitte a bank és most albérletben lakunk a házban. Nagyon összevesztünk anyámmal, tesóm már el is költözött már csak én maradtam itt, de nekem nincs lehetőségem egyenlőre elköltözni és szeretném valahogy megakadályozni, hogy ide hozza a gyereket. Így, hogy a banké a ház, tesóm ha nem egyezik bele, hogy idejöjjön a gyerek, akkor nem is jöhet ide?

2016. szept. 30. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Gyereket? Megvolt a lagzi, és gyereket?


De ha jól értem, te most anyád jelenlegi férjéről beszélsz. Van egy rossz hírem: semmi közöd anyud párkapcsolatához.


Így, hogy a bankké a ház, se neked, se tesódnak nincs beleszólása, de ha a tiétek is lenne, anyudé lenne a ház fele, vagyis a férje odaköltözhet simán.

2016. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen a férje és azért írom, hogy gyereket, mert 28 éves anyum meg 67. Tudom, hogy csak a vízum és a pénze miatt ment hozzá, de ezt nem fogja fel anyum és emiatt veszett össze velem is meg a tesómmal is.
2016. szept. 30. 18:02
 3/16 A kérdező kommentje:
kint azt hazudták a nagykövetségen, hogy már 3 éve ismerik egymást és egy éve tervezték el a házasságot. De ez nem igaz, mivel fél éve van anyumnak facebookja, tudom mert még én csináltam neki.
2016. szept. 30. 18:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az nem gyenge:D

de anyud életébe akkor sem szólhatsz bele.

De ha feljele ted, akkor mehet a vizsgálat, és ha kiderül, hogy tényleg vsak a vízum miatt van, akkor nem költözik oda a pasas... bár cserébe anyud meg börtönbe költözik, gondolom az sem túl jó opció

Az esküvő előtt lehetett vopna kezdeni valamit a dologgal, így már elég nehéz... de akkor is anyudon múlott volna

2016. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kidobott minket a házból a gyerek miatt...tudja, hogy egy darabig nem tudok elköltözni, mert munkahelyi balesetem volt és még egy darabig ágyhoz vagyok kötve...addig kaptam határidőt elköltözni, amíg haza nem jön Tunéziából. Sajnos tesómákhoz nem tudok menni, mert elég kicsi albérletet találtak, 1 szoba van és abban laknak a feleségével meg a gyerekükkel. Nem tudom mi lesz velem. Tanácstalan vagyok, abban bíztam, hogy a tesómnak van annyi beleszólása, de ezek szerint nincs.
2016. szept. 30. 18:29
 6/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Tételezzük fel, hogy a kérdés nem kamu. Ahhoz, hogy ki költözhet a házba, a tulajdonosnak van beleszólása, de a bérlő házastársa feltehetőleg előnyt élvez.
2016. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha az illető olyan rossz, mint gondolod, akkor úgyis el fog követni valamit. Feljelented, elviszik a sünök, és meg van oldva.
2016. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond a feljelentéssel, hogy azt ugyan eléri vele a Kérdező, hogy a fazon eltűnjön, de egyúttal az anyját is magára haragítja
2016. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akitől addig kapott haladékot, hogy eltűnjön, amíg anyuci haza nem ér? Nagy kár lenne, eddig is bizonyára dúlt a szülői szeretet...
2016. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát ezaz 9es! Nem a nagy anya-gyerek kapcsolatról beszélek, hanem hogy hiába tünik el a fazon, a Kérdezőnek nem lesz hol laknia!
2016. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!