Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kinek a beleegyezése szükséges...

Kinek a beleegyezése szükséges ahhoz, hogy ez a gyerek ne jöhessen ide lakni?

Figyelt kérdés
próbálom tömören leírni a lényeget. Anyám összeszedett magának egy arab férfit, akit ide akar költöztetni a házunkba. Most volt kint nála, megvolt a lagzi, a gyerek intézi a papírokat és hamarosan jönni fog. A ház fele anyumé a másik fele meg a tesómé. Viszont, jelzáloghitel volt a házon, ami nem lett fizetve így elvitte a bank és most albérletben lakunk a házban. Nagyon összevesztünk anyámmal, tesóm már el is költözött már csak én maradtam itt, de nekem nincs lehetőségem egyenlőre elköltözni és szeretném valahogy megakadályozni, hogy ide hozza a gyereket. Így, hogy a banké a ház, tesóm ha nem egyezik bele, hogy idejöjjön a gyerek, akkor nem is jöhet ide?

2016. szept. 30. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

A szavakat értelmetlenül használod. Gondolom nem 'gyerekről' van szó.

A ház nem a tietek, ti bérlők vagytok.

Az ilyen szerződések kizárják az albérleteztetést, vagy idegenek befogadását. Ha ezt anyukád meglépi, elveszik tőletek a házat. Ennyi.

2016. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
87es születésű, így számomra gyerek...világéletemben jó volt anyámmal a kapcsolat, mintacsalád voltunk, de amióta van ez a "gyerek", azóta 360 fokot fordult a kapcsolatunk. Fussunk neki még egyszer...a ház anyumé és a tesómé volt, de nem lett fizetve a valamilyen hitel és elvitte a bank és most albérletben lakunk benne. Már olyan lelkiállapotban vagyok, ha idehozza azt a gyereket, egyszerűen elnyesem a torkát, én megyek a börtönbe, a gyerek a domboldalba...börtönből lehet szabadulni, de a temetőből nem. Más lehetőséget nem látok.
2016. okt. 3. 10:38
 13/16 anonim ***** válasza:

11es, nem idegen behozataláról van szó, hanem házastársról


12

akarod mondani 180 fok

Mi a problémád a "gyerekkel"?

2016. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
bocsi, 180 fok....csak annyi problémám van vele, hogy arab, teljesen más kultúra. Na meg semmi kedvem nincs eltartani még őt is, elég anyámról gondoskodnunk.
2016. okt. 4. 12:07
 15/16 anonim ***** válasza:

Ismered egyébként személyesen?

Milyen volt a lagzi? csak papírmunka, vagy volt tényleges esküvői szertartás is? Az milyen volt?

2016. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem ismerem személyesen és azt sem tudom, hogy pontosan milyen lagzi volt...annyit tudok, hogy a nagykövetségen történt, szerintem olyan lehetett, mint nálunk a polgári esküvő templom nélkül.
2016. okt. 5. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!