Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SOS! A területileg illetékes...

SOS! A területileg illetékes bíróság (ahol joggal feltételezem az elfogultságot) mi áll? Mi az a szerv? Hova tudnék fordulni?

Figyelt kérdés
6 éves kislány édesanyja vagyok
2016. okt. 12. 18:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: egész egyszerűen bunkó vagy.

Ha tudnád, mik zajlanak a háttérben, nem írkálnál ilyeneket. Meg mondjuk a te gyerekedről, és a te mindennapos nyugalmadról lenne szó. Képzeld, hogy én egy anya vagyok, nem fekszek és kelek a paragrafusokkal és bekezdésekkel. Ha már így ítélkezel, ugyanezt kívánom neked is amiken én átmentem az elmúlt 2 évben. Köszi, nem kérek több pocskondiázást, ebben élek évek óta.

2016. okt. 14. 21:14
 12/13 anonim ***** válasza:
A lényeg, az nem érdekel, vagy képtelen vagy felfogni?
2016. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Tudod mit? Először fordulj a jegyzőhöz. Ha elküld, akkor fordulj a rendőrséghez. Ha az is elküld fordulj az Egyenlő Bánásmód Hatósághoz. Ha ott sem segítenek, akkor menj el az Alkotmánybírósághoz. Ha onnan is elküldenek, akkor marad Strasbourg. De ne lepődj meg azon, ha végül azok visszairányítanak a gyakorikerdesek.hu-ra, hogy inkább itt kérdezz utána, mert itt jogászok megmondják neked a választ ingyen...

2016. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!