Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért hiszik azt sokan hogy a...

Miért hiszik azt sokan hogy a magyarországi bíróságokon van esküdtszék?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kik hiszik ezt?
2016. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszik.
2016. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Csak te hiszed, hogy sokan hiszik.
2016. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem esküdtszék, hanem ülnökök vannak. Ők vesznek részt az ítélkezésben ha az ügy engedi.

Amúgy aki meg azt hiszi esküdtszék van, az nincs képben a dolgokkal. Sok sorozatot néz vagy nem tudom.

2016. nov. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

pedig mennyivel előnyösebb lenne, istenem ... megszűnne vagy legalábbis jóval nehezebben működne a korrupció, avagy más néven "elfogultság" ilyen-olyan okokból, sztem határozottan be kéne vezetni. sokszor én is kiakadok, hogy egy féleszű fel se fogja az ügyet, de azért ő, mint bíróság, meghozza a fantasztikus ítéletet, és mindenki néz, mi a frászról beszél ... de mint mindenhol, a minőség sajnos itt is igen gyengécske és egyre gyengécskébb.

ez van .... csak ugye mégis emberi sorosok múlnak egyik-másik féleszén sajnos :(

2016. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akik ezt hiszik, azok nyilván az amerikai filmek és sorozatok miatt teszik, mivel ugye ott van angolszász törvénykezés. Kevés olyan európai sorozat van, amiben van tárgyalás; no meg suliban se tanítják.
2016. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ennyire nem lehet fogyi senki. nyilván mindenki előtt tiszta sztem h mi az angolszász és mi az európai berendezkedés. máshol kell keresni az okokat.
2016. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer már leírtam ide, de el lett távolítva, úgyhogy csakazért is leírom mégegyszer...

Szóval engem kiraboltak cigányok 20 an.

Egyet felismertem név szerint, feljelentettem, azt mondták szembesítés lesz... én a filmek alapján aut hittem, hogy ez a tükrös felismerős dolog... este már a korházban feküdtem...

2016. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!