Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bíróságra viheti az ügyet?...

Bíróságra viheti az ügyet? Perelhet? A trágár szavakat ki kellett csillagoznom.

Figyelt kérdés

Vannak előzményei a beszélgetésnek, súlyosak az ő részéről..

A beszélgetés:

ÉN: Nyugi, azért annyira nem süllyedek le, h a lányodnak elmondjam később, én őt szeretem, am sem tehet róla, hogy hazug r*b*nc az anyja, aki azzal akivel d*gott és megcsalta Zsoltit, úgy bánik, hogy minél jobban összetörje.

És ki tudja hányszor volt már Krisztiánnal is közben és még hányszor hazudtál nekem, meg hányszor hazudtad, hogy szeretsz. Mindez ellenére holnap normális emberként foglak kezelni minden negatív tetted ellenére tisztelettel leszek feléd. És utána hagyni foglak kettesben titeket örökre.


Ez után vita arról h mit hazudott, hogy elmentettem róla dolgokat amiket nekem írt ő le(tehát le printeltem amit nekem írt le) a részemről semmi rossz szó továbbiakban.


Aztán ő a végén:

Mondok én neked valamit. Személyi jogok megsértése, rágalmazás becsület sértés..... na ezek után p*ttogj... és én helyem nélkül mentettél el személyes jellegű dolgokat jól vigyázz mit teszel...

Nagyon figyelj oda mit csinálsz mert ha nem állítod le magad bíróság elé viszem az ügyet és olyan pert akasztok a nyakadba hogy az unokáid is a kártérítést fogják nyögni. olvass utána hány ponton hibáztál és döntsd el szeretnéd e letölteni a büntetést vagy inkább fizetni szeretnél. Ha nem tetszik semmi gond találkozunk a legfelsőbb bíróságon. Szép napot


Ez lenen a dolog. Megköszönném az értékes válaszokat!



2016. nov. 8. 19:08
 1/9 anonim válasza:
Nem viheti, mert te bármit lementhetsz a netről, bárki engedélye nélkül, persze ha csak nem használod fel győlöletkeltésre, vagy nyilvános megaláztatásra.
2016. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban mutogatni őket, csak az állt szándékomban hogy az érintett személyeknek akiknek hazudott azoknak elmondanám a dolgokat, az igazat.
2016. nov. 8. 19:12
 3/9 anonim válasza:
Ezzel kapcsolatosan nem tudok pontos választ adni, hamarosan az alattam lévők válasz adnak erre is.
2016. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Le se fogják szarni véleményem szerint ez egy személyes vita töröld azokat amiket lementettél és ennyi amúgy meg ilyen alapon minden második ember perben állna valakivel hisz manapság mindenki küldözgeti a beszélgetéseket egymásnak
2016. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szóban meg alapból bármint mondhatsz kivéve ha nem írtál alá valamit :D vagy esetleg más jogilag nem köt hozzá de nem az őskorban vagyunk hogy valakinek mondasz valami információt és levágják a nyelvedet
2016. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem és azért ha elküldöm emailben a felvételt a beszélgetésről annak akit megcsalt velem, azzal kezdhet valamit a nő? AMúgy ő 24 éves
2016. nov. 8. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy a tudta nélkül hangfelvételt készítettél a beszélgetésről, eleve jogsértést követtél el. Ha ezt még fel is akarod használni, az pláne problémás, nem szolgál közérdeket vagy jogos magánérdeket.
2016. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csinál ez semmit, csak egy tipikus fontoskodó, okoskodó, öntelt kis hülye liba, Neked érveid vannak, nem tudom milyen perről van szó, de menj bele nyugodtan, én azt mondom. Pattogjon ő, ha nagyon akar.
2016. nov. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bárki bármit "bíróságra vihet". Mindenki azért perel, amit akar. Más kérdés, hogy megnyeri-e.
2016. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!