Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfi, akivel ismerkedek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi, akivel ismerkedek, trágár?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, a pasi 34. Még csak párszor találkoztunk, pontosabban kétszer, nagyon szimpatikus, kedves. Rákerestem a neten a nevére ( nem egy hétköznapi, pár nem is annyira egyedi neve van) és elég sok kommentet írt ide-oda. Politikai meg híroldalakra főként. ÉS ami megdöbbentett, eléggé vulgáris stílusban ír. p*csa, b*zd meg, mekkora gyökér vagy, mivan, téged meg már biztos rég nem b*sztak meg, azért vagy ilyen feszült, meg hasonló kommentek, persze nem csak ennyiből áll, egy csomó mindent ír, kifejti a véleményét, ezek csak ilyen töltelékszavak, de akkor is, megdöbbentem. Mire lehet következtetni, ha valakinek ilyen a stílusa? HAgyjam, vagy adjak neki azért esélyt? ( ő kommentelt, a fénykép alapján tuti)
2016. okt. 11. 01:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Van, aki poénból káromkodik. Ez a hapsi, akiről szó van, nem poénból káromkodik. Hagyjad szerintem.
2016. okt. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha ez nálad kizáró ok akkor hagyd. Különösebben semmire nem lehet következtetni belőle, attól még hogy valaki vulgárisan fogalmaz egy fórumon lehet intelligens, kedves, akármilyen. Ha minden klappol akkor én ebből nem csinálnék problémát a helyedben, de ugye nem tudom, hogy ez mennyire fontos neked.
2016. okt. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Hm, végülis jól tetted, hogy utánanéztél, fő a bizonyosság.

Én is szoktam kommentelgetni hasonló cikkeket, hasonló korú pali vagyok, és engem is nagyon felhúznak a politikai, meg más életszemlélettel bíró emberek megnyilvánulásai.

Pedig alapesetben egy nyugodt emberke vagyok, de ez az internet ilyen, előhozza mindenkiből az állatot.

2016. okt. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fish1 ***** válasza:
62%

Nekem nem lenne szimpatikus, hogy akár ismeretlen emberekkel szemben is durván és lekezelően viselkedik.

Nem biztos, hogy egy idő után veled nem kezdene így beszélni. Szerintem a tisztelet alapvető dolog, még akkor is, ha nekem nem tetsző hírt vagy véleményt olvasok.

2016. okt. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Felejtos.
2016. okt. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele, h egyrészt a tisztelet ( magam felé is, h nem beszélek úgy, mint egy kanászgyerek) másrészt azért ne húzzon már fel mindenféle ember, akit nem is ismerek ennyire.

Köszönöm a válaszokat, azért még találkozom vele, de azért résen leszek. Szerencsére nem vagyok egy könnyen szerelembe eső fajta. :D

2016. okt. 11. 02:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne sok kétséged legyen, hogy nálad is ezt a stílust fogja bevetni, ha valami majd nem tetszik. Most még hozza a civilizált formáját az ismerkedési szakaszban.
2016. okt. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

#4

Jajj istenem, mert az hogy random idegeneknek beszól az internet azt jelenti, hogy azzal is csúnyán beszél aki fontos neki. Minden további nélkül tartalak ezen gondolatmeneted miatt ostoba idiótának, de ez nem azt jelenti hogy puffogok a monitor előtt, vagy hogy a párommal is így beszélek ha netán zagyvaságot mondana. Ez hogy fér bele a fekete-fehér világképedbe?

2016. okt. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Én csak random idegenekkel "beszélek" így, de azok közül is csak a hülyékkel. Inkább mint hogy az ismerőseimmel tegyem. Én rajtuk vezetem le a dühömet. Így jártak. :D Viszont csak akkor ha névtelenségbe burkolózhatok, nem örülnék ha kiderülne. Még én sem ismerek magamra néha. Hogy ez az egész baj-e, hatással van-e a személyiségemre hosszú távon, hát azt nem tudom. Csak az okait tudom, de azok rajtam kívül álltak, a múlton nem tudok változtatni. Annyit tehetek hogy elkerülöm az olyan dolgokat, amik ide vezettek. Szerinted rossz ember lennék? Döntsd el magad. Barátnőm korábban váltig állította hogy nem káromkodik, közben meg kiderült hogy bizony ő is tud olyat, és szokott is, csak ugye egy ideig mindenki szereti ezt palástolni, hogy jobb színben tűnjön fel. Azóta kicsit emberibbnek látom, jó tudni hogy ha problémája van, kimondja, és nem fojtja vissza magába. Nem szeretem ha valaki túl tökéletes. Egyébként a helyszín is nagyon meghatározó. Attól hogy valaki az interneten káromkodik nem biztos hogy otthon is fog, és ez fordítva is igaz. Nyilván pl. egy kocsmában nem úgy beszélsz a másikkal hogy "elnézést kérek, de az ökle véletlenül az arcomba tenyerelt", bizony vannak helyszínek, amik egyszerűen igénylik a "határozott fellépést", különben megesznek a többiek reggelire. Pont ilyen az általános iskola. Mikor elkezdtem a verbális agressziót, rögtön befogadtak. :) Egyik ismerősöm kb sosem írogat névtelen fórumokon, de otthon, társaságban azért mond dolgokat, amiket én sem nézek jó szemmel. Számomra ő inkább elrettentő példa, de ettől még nagyon szeretem, mert közvetlen, nyílt ember, nagyon jó barát, remélem hogy egyszer más szempontból is fog változni előnyére.


A LÉNYEG, HA NEM AKAROD ELOLVASNI A SOK FENTI MASZLAGOT:


Szerintem nem igazán számít, hogy az ember hogy beszél vadidegenekről / vadidegenekkel. Persze minősítenie kéne az embert, de én már nem tulajdonítok ilyen dolgoknak nagy jelentőséget.

2016. okt. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem így vezeti le a stresszt. Ha ideges vagyok én nekem is kedvem támad ilyen sítusban írni néhány embernek.
2016. okt. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!