Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Hogyan tudhatom meg, hogy honnan lépnek be egy áll Facebookba?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap egy megosztott képem alá a Facebookon becsületsértő,trágár

hozzászólásokat kaptam.Voltam a rendőrségen,de semmit nem értem vele,azt mondták semmi értelme a feljelentésnek úgysem tudnak vele mit kezdeni mert nem büntethető az illető. Hogyan tudhatnám meg,hogy honnan léptek be abba a Facebookba amelyikről a hozzászólások jöttek?? Nagyon sértő dolgokat írt és nagyon fontos lenne,hogy megtudjam ki volt az mert egy ál Facebookról van szó. Kérlek benneteket segítsetek mert más lehetős nem jut eszembe,nagyon tanacstalan vagyok.. Köszi!



#Facebook #ál facebook #trágár sertő szavak
2016. szept. 18. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
És mit csinálsz, ha megtudod? Elmész és megvered? És ha ő erősebb? Viszed a bátyádat és megölitek? Ne légy már gyerekes. Jelentsd a facebook felé a kommentet, ők törlik és ennyi. Ha a profilt is jelented, még azt is bannolják.
2016. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. Senki nem mondta,hogy rá akarok menni....

2.Nincs báttyám.. :)

3.Csak megszeretném tudni,hogy ki volt az! Mert igen sértő és trágár szavakat használt...

2016. szept. 18. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Akkor ismét megkérdezem: mivel lesz jobb, ha tudod?
2016. szept. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szólj vissza neki trágárul te is...most komolyan ilyen kérdést

Ha az internetes beszólások büntethetőek lennének akkor kb kihalt volna az összes fórum. xD

2016. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy volt e mar igy valaki... de az van bennem,hogy ha megtudom ki volt az valahogy nyugodtabb leszek... es mar megtettem a szukseges lepeseket ....
2016. szept. 25. 00:09
 6/8 A kérdező kommentje:

Az meg hogy ilyen kerdest feltenni... hidd el szerintem ha ebben a helyeztben lettel volna (lennel)nem igy velekednel...

es szerintem ha mar egy rendor (mert beszeltem mas rendorrel)elmondasom utan,hogy mi tortent azt tanacsolja menjek es nehagyjam akkor biztos nem kis piti dologrol van szo...elhiheted...

2016. szept. 25. 00:13
 7/8 A kérdező kommentje:
jah... es biztos vagyok benne hogy nem nevetnel ha ebben a helyzetben lennel... konnyu mindig kinevetni es meg szolni a masikat!!! ;)
2016. szept. 25. 00:17
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Olvasd el ezt a cikket. Igaz ez a torrentezőkről szól, de a lényege ugyanaz, kideríteni a felhasználót. Mivel te csak egy percre pontos infót látsz a hozzászólásoknál, teljesen reménytelen kideríteni az éppen aktuális felhasználót. Erre csak akkor lenne lehetőséged, ha fix IP címe lenne, de ők vannak kevesen, mert azért külön fizetni kell, nem is keveset. Az átlag netezőnek dinamikus az IP címe, állandóan változik és egy másodperc töredéke alatt megkaphatja ugyanazt a címet egy másik felhasználó.

[link]

2016. szept. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!