Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van még ilyesmi máshol is,...

Van még ilyesmi máshol is, ezen az undorító magyarországon kívül?

Figyelt kérdés

[link]


Hát ez valami szánalmas. :( Ott felezővonal van. Ha pedig az azoknak szól, akik nem akarnak a hídon átmenni, oda olyat kellett volna festeni, hogy záróvonal és akkor baloldalán felezővonal, ami azt jelenti, hogy balról átlehet lépni.


Ilyesmit lehet egyáltalán? Mert ez már tényleg az undorító pénzbeszedésnek is a felső határa. Egyszerűen szégyen. Megmondom őszintén, én is tervezek minél előbb elmenekülni ebből az országból, de nem csak a fizetések és az emiatt lévő "életszínvonal" miatt, hanem az ilyen dolgok miatt is.


Ilyet még Észak Koreáról sem tudok elképzelni.



2016. nov. 10. 04:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Kedves barátom, nem tudom mennyire sajátítottad el a kreszt, de ott már a szociálizmusban is le vol írva, hogy ez büntetendő dolog. Én is voltam már akkor a szenvedő alanya. Nálunk ezt sörpénznek neveztük. Még a kerékpároknál is a hiányos felszeretség esetében fizeni kellett. És ennek már 50 éve és ez sem Magyarországon, sem Romániában nem történt. És annak idején még Bulgáriában is fizettem egy szabályos előzésért, mert a komának nem tetszett, hogy gyorsabb a kocsim, mint az övé.

Tehát: szabál, az szabál mindenhol.

Világ proletárjai eggyesüljetek!

2016. nov. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen egyetértek kérdező.A táblák elhelyezéséből az derül ki, hogy a kötelező haladási irány jobbra van.Mivel a kétnyilas táblát kint hagyták,illetve nem cserélték le egy behajtani tilos táblára így megengedett a felhajtás a hídra hisz ott a tábla

Az meg végképp felháborító, hogy fellebbezésnek helye nincs.

Remélem összefognak a megbütetett autósok.

2016. nov. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Te egy tábla miatt panaszkodsz, miközben magával a kérdéssel gyűlöletbeszéd és közösség elleni izgatás bűncselekményét követed el.


Bizonyára ti Üzbegisztánban jobban csináljátok a dolgokat. Kérdés akkor, hogy miért nem üzbég weboldalakat látogatsz, miért itt csorgatod a nyálad, és gyűlölködsz az emberek ellen.

2016. nov. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

# 1/3 Időpont ma 06:31


Szeretem az ilyen megmondóembereket, akik fel se fogják ez egy tisztázatlan közúti helyzet, csak papolják, hogy "hádde ez 50 éve így van oszt kész".


Nem kérlek, egyáltalán nem egyértelműen tilos...

2016. nov. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Nincs ezzel semmi gond.

Magyarország egy ilyen hely.

2016. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem is hülyeség az ilyen 50 évezés.


Viszont az utolsó válaszoló már tényleg jól mondja, hogy jól van ez így. Hogy magyarország egy ilyen hely........

2016. nov. 10. 08:24
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

Isten hozott.


Nem emlékszel mekkora kanosszát járt egy muki, mikor megfogták 69 - cel a 70 - es táblánál? Nem tudom már mi lett a vége, de mivel a traffipax lekapta, benne volt a rendszerben és azt mondták neki fizetnie kell, ha törik, ha szakad.


Vagy mikor a sárga lámpán áthajtásra is 50 ezrekre büntettek?


Meg az eü doboz, izzókészlet, még régebben pótféklámpa és lehetne sorolni.


Az autósok mindig is fejőstehenek voltak.

2016. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%

És igen! A nyolcassal megérkezett végre az első orbánozó! Üdvözőllek, már qrvára hiányoltalak... Mert persze ennek is a viktor az oka, és 2010 előtt ez az ország volt maga a kánaán...


Nem azt mondom hogy ez az eljárás rendben van így. De egy ilyen ügyet egy egész országra kivetíteni nagy ostobaság...

2016. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Magyar - ország, nem kell csodálkozni.
2016. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

Először is Magyarország, még mindig nagybetű.


Másodszor, ha azt hiszed más országokban nem használják pénzbehajtásra a rendőröket igen naiv lehetsz, sőt vannak országok ahol sokkal durvább visszaéléseket csinálnak.


Harmadszor valóban egy undorító húzás.


És végül, de nem utolsó sorban, menj nyugodtan külföldre. Egy ilyen mentalitású ember nem fog hiányozni senkinek. Csak általában az ilyenek szoktak sírva hazamenekülni.

2016. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!