Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van még ilyesmi máshol is,...

Van még ilyesmi máshol is, ezen az undorító magyarországon kívül?

Figyelt kérdés

[link]


Hát ez valami szánalmas. :( Ott felezővonal van. Ha pedig az azoknak szól, akik nem akarnak a hídon átmenni, oda olyat kellett volna festeni, hogy záróvonal és akkor baloldalán felezővonal, ami azt jelenti, hogy balról átlehet lépni.


Ilyesmit lehet egyáltalán? Mert ez már tényleg az undorító pénzbeszedésnek is a felső határa. Egyszerűen szégyen. Megmondom őszintén, én is tervezek minél előbb elmenekülni ebből az országból, de nem csak a fizetések és az emiatt lévő "életszínvonal" miatt, hanem az ilyen dolgok miatt is.


Ilyet még Észak Koreáról sem tudok elképzelni.



2016. nov. 10. 04:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

utolsó: megyek is.


A magyar -t nem kell nagybetűvel írni.

Én direkt kötőjellel írtam, a magyarok által lakott országra akartam utalni és nem a Magyaroraszágra...

2016. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#12


Nem neked szántam, de aranyos, hogy magadra veszed... :D

2016. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szégyen egy-két hozzászólás!

Én igenis sajnálom azt a bácsit akinek van kb 80 ezer a nyugdíja és egy ilyen fa..ság miatt ki kell fizetnie 50 ezret.Persze büntettek 30 évvel ezelőtt is de kétlem,hogy a fél havi fizetésem lett volna a bűntetés.

Nyáron Ausztriában 30-as táblánál lefotóztak 50-el.Kaptam egy 30 eurós bűntetést.Ezen kéne egy kicsit elgondolkodni és számolni.

2016. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!