Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki balesetet szenved...

Ha valaki balesetet szenved egyedül élőként, és egy jó ideig bevétel nélkül marad, akkor mi lesz a fizetni való számlákkal?

Figyelt kérdés

Egyrészt adnak valamennyi fizetési határidőt a késedelemre, de nem heteket, hónapokat. Másrészt míg megint munkába áll valaki ott sem kap rögtön pénz, amivel kvázi nem tudja rendezni a tartozásait.

Ilyenkor eladják az ember feje fölül a lakását?


2016. dec. 10. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
minden szolgáltatónál van méltányosság, csak külön-külön írni kell nekik.
2016. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szimeon ***** válasza:
Az önkormányzatnál kérj lakásfenntartási segélyt. Ha valóban rászorult vagy, akkor a bajod idejére adnak valami támogatást.
2016. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor én balesetet szenvedtem, hetekre hazavágott testileg, hónapokra lelkileg. Nekem a helyi önkormányzat ajánlott segítséget, pár százezer forintot ilyen célra, de nem tudom hogy ez mennyire szabályszerű. Tehát lehet hogy -mivel nagyon egyedi és tragikus eset volt- nem hivatalos volt az egész, de mindenesetre érdemes ennek utána nézni.
2016. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!