Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy kisebb városban ügyvéd...

Ha egy kisebb városban ügyvéd ellen teszek bejelentést a NAV-nál, hogy nem adott számlát, azt szinte biztos h elsikálják?

Figyelt kérdés

vagy esetleg érdemes és foglalkoznak vele? bizonyítható csak ugye amolyan mindenhova elér a keze-típus.


és nem vagyok ilyen kis szemét, csak ő cseszett át engem igencsa,k és legalább akkor így szívjon már egy kicsit, ha lehetséges ...


2016. dec. 13. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ügyvédet akarsz feljelenteni? Érdekes ötlet. Olyan mint meglopni a maffiát. :)
2016. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

inkább a a NAV-ra lennék kíváncsi.

attól mert ügyvéd, attól még adócsalás ez, nem?

2016. dec. 13. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy nem adott számlát? Megadja utólag, és kész. Elfelejtette.
2017. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát igen, mindent ki lehet magyarázni. bezzeg emlékszek én olyan esetre, mikor panaszkodott az egyik ismerős, hogy annyi pontosan elég volt, hogy az ellenőr csak arrébb álljon a pénztártól, és máris ráverték, hogy nem adott nyugtát. a vicc meg az volt, hogy de mégis adott, csak valamiért nem másodpercre pontosan akkor ütötte be, mert direkt elvonták a figyelmét, kérdezgettek tőle stb.

szóval a szokásos, ha így akarom, így van, de ha akarom, úgy van, igazából miért is lepődök én már ezen meg....


Sztem tehát nincs olyan h elfelejtette. Ott azonnal, pénzátadáskor meg kell történnie a számlaadásnak. Nincs olyan, hogy majd 1 hét múlva jut eszébe (persze egyeseknél mégis van, tudom).

Egyébként meg nem, dehogy, nem ez a baj. ennél sokkal durvábbakat művelt, csak ez egy olyan pont, ahol objektíven meg lehetne fogni. A jóval durvábbakat sajnos megússza nyilván.

2017. jan. 12. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha más, valami szakmai baj volt vele, akkor szerintem, meg lehet próbálni az ügyvédi kamarát, ahová tartozik.


Biztos, hogy valamennyire minden foglalkozásban védik egymást, de ki tudja?

2017. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!