Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi ideig húzódik el a...

Mennyi ideig húzódik el a gyerektartás, láthatási jog megítélése és mi a menete? Érdemes ügyvédet fogadni?

Figyelt kérdés
Van egy egy hónapos kisfiúnk. Nem vagyunk házasok, de van apasági nyilatkozat. Elvileg az apa ma ment be a bíróságra, innen hogyan tovább? Mire számíthatok?

2016. dec. 5. 10:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azt is fogja mondani, hogy én depressziós vagyok, haraggal váltunk el. Ugye attól még nem veszik el a gyermeket az anyától?
2016. dec. 5. 10:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy nem. Mindenki depresziós manapság. Ahhoz valami nyomós ok kellene, hogy elvegyék a gyereket az anyjától. Ne aggódj. Én magas elég súlyos depressziós vagyok és neurotikus, mégis vezethetek buszt is, mert ki lett mutatva, hogy nem veszélyeztetem senkinek az épségét, tehát alkalmas vagyok a munkámra. 33/F
2016. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
magas = magam
2016. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!