Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan pereljem be ezt a...

Hogyan pereljem be ezt a mélységesen erkölcstelen céget aminek a munkatársa hazudott és átvert egy termék tulajdonságát illetően és hazacipeltem 30 kilót a minuszban?

Figyelt kérdés

Most értem haza és nagyon-nagyon ideges vagyok!!!


Fölhívtam, DIREKT fölhívtam a praktiker munkatársnőjét telefonon mielőtt elmentem volna, megkérdeztem hogy ebben a zsákban a BAUMIT szárazbetonban van-e 4mm nél kisebb részecske, szemcse vagy kizárólag az egész 100%-ban 4mm es szemcsékből áll, fönhanngon rávágta hogy "kizárólag ami oda van írva", utána se nézett, elmentem, megvettem 30 kilót hazacipeltem, kibontottam a zsákot és teli volt porral, fehér cementtel. Direkt azért kérdeztem meg a nőt, mert a port kerülnöm KELL, az egészségem érdekében ezért olyan betont merestem amely nem porzik sem amikor kinyitom, formába öntöm, fölhasználom, erre szanaszét ment a por a szobámban, majdnem 2 órát töltöttem a vásárlással, takaríthatok, szellőztethetek, kidobott pénz, és persze az egész lakás proos mert egy **** vödörbe akartam kiönteni és letüdőztem egy csomó fehér-cementet. A felvételt rögzítik azt mondta, én nem tettem, hova forduljak?!


2016. dec. 23. 15:47
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2016. dec. 23. 15:48
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Helyszinen kellett volna erről meggyőződni
2016. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Szerinted miért hívtam föl telefonon? Hogy ne kelljen 40 percet utaznom a hidegben.!!


Direkt megkérdeztem, mielőtt elmentem.

2016. dec. 23. 15:55
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt hogy telefonon kár is ilyesmit kérdezni rengeteg termék van ha mondjuk egy hirdetőújságban valótlanságot hirdetnek az eladó ezt úgy se tudja.
2016. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondja hogy nem tudja. Följelentem. Bíróság vagy rendőrség?
2016. dec. 23. 15:59
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Brüsszel, Európa tanács!
2016. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Megnéztem a hirdetést. Szerinted tényleg az eladó tehet róla vagy az áruház ? A gyártó ad leírást a termékéről ha ez nem fedi a valóságot arról nem az üzlet tehet. Szerinted ér annyit az egész hogy feljelenst bárkit? Ha mégis akkor a gyártót jelentsd fel.
2016. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi.


Valami költsége van-e?

2016. dec. 23. 16:09
 9/21 anonim ***** válasza:
bíróság az jó ötlet, csak keményen én azért egy orvoshoz is elmennék mivel a szálló por az igen veszélyes és lehet hogy azért is megítél valamit a bíróság
2016. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megéri bírósági ügyet csinálni belőle . Sokszor fogsz emiatt 40 perceket utazni . Biztos megéri a még 1000 forintot elnem érő kár miatt.
2016. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!