Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Webshop-ból rendeltem tárgyaka...

Webshop-ból rendeltem tárgyakat, PayPal-lal fizettem, de nem küldik el a termékeket és az email-jeimre se válaszolnak már augusztus 23. óta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

PayPal esetet nem tudok már nyitni, mert rég lejárt a 6 hónap időtartam és ilyenkor már nem foglalkoznak vele többet...


USA-ban van a vállalkozás, én meg Magyarországon lakom.


Ha elmegyek a rendőrségre, akkor tudnak segíteni?



2016. szept. 29. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben nagyjából levonhatod a tanulságokat, és a jövőben előbb megnézed, kivel üzletelsz és mi módon.
2016. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Augusztus 23 óta 1 hónap is alig telt el...

Vagy 2015 augusztus 23? Akkor meg jókor kezdesz el futni a pénzed után.

2016. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Régebben is rendeltem tőlük, akkor elküldték a tárgyakat, amiket rendeltem.


Idén augusztus 23., nem 2015. augusztus 23.

2016. szept. 29. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:

# 3/3 Időpont ma 13:30


"PayPal esetet nem tudok már nyitni, mert rég lejárt a 6 hónap időtartam és ilyenkor már nem foglalkoznak vele többet..."


Akkor most döntsd már el...

2016. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2015. december végén rendeltem meg a terméket.


Utoljára 2016. augusztus 23-án válaszoltak az email-re, azóta semmi.

2016. szept. 29. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen termékre kell ennyit várni, ha el lehet árulni? Hat hónap? Valami nagyon exkluzív cucc lehet, hogy hagytad elúszni a dispute időt.
2016. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megrendelésre készítik a tárgyat, mert egyedi. És biztos a többi vevővel is kell foglalkoznia a vállalkozásnak, nem csak velem.


És akkor még nem voltak meg a hozzávalók az elkészítéséhez, ezért előrendeltem decemberben.

2016. szept. 29. 14:59
 8/8 A kérdező kommentje:

Amúgy miután kiírtam a kérdést, 40 perc múlva válaszoltak az email-re...


Néhány már elkészült, de a legdrágább még nem.


Felajánlotta, hogy több kisebb csomagban küldik el a tárgyakat és nem 1 nagy csomagban. Viszont ahhoz plusz pénzt kell, hogy fizessek, mert megnőtt a nemzetközi posta díj. 30$-t 3 tárgyért.

2016. okt. 5. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!