Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek tegyek feljelentés...

Szerintetek tegyek feljelentést vagy várjak vele még egy kicsit?

Figyelt kérdés
1 hete internetezés közben felugrott egy ablak amelyen egy szíriai herceg keres segítséget, pénzre volt szüksége, hogy kiváltsa a diplomáciai bélyeget a konzulátuson, azt ígérte, hogyha Európában már hozzáfér a pénzéhez, akkor a dupláját fogja visszaküldeni. Nekem már nagyon kellene, mert azért 4000 euro nagy pénz.
2016. dec. 29. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire senki nem lehet hülye....
2016. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Küldd el nekem a pénzt, majd én továbbítom, a szíriai hercegnek.
2016. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Molyember ***** válasza:
97%
“Ha nincs benne, majd lesz benne, az Orbán Viktor majd tesz bele, de csuhajja."
2016. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fersk ***** válasza:
100%
Szerintem még várjál, hiszen köztudott, hogy a pontosság a királyok udvariassága, nem pedig a hercegeké.
2016. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hercegeket nem szokás feljelenteni, ők a bíróság felett állnak. Simán leütteti a bíró fejit oszt vége az ügynek.
2016. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szólj a Tóniéknak, hátha a herceg venne pár letelepedési kötvényt magának és a családjának.
2016. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!