Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyerekem apját szeptemberben...

Gyerekem apját szeptemberben elítélték két év próbára bocsátást kapott, gyerektartás nem fizetése végett. Azóta sem fizet, újból feljelentést tettem. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Munkaképes, csak épp munkakerülő, már majdnem 500 ezerrel tartozik. Két év nem fizetése után kapott két év próbára bocsátást, de azóta ugyanúgy nem fizet. A feljelentést megtettem. Alkoholista, munkakerülő, napszámban dolgozik, csak annyit,hogy a napi italadagja meglegyen.

Mit tehet a hatóság?


2016. dec. 19. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Semmit.

Ilyenkor azt szokták csinálni,hogy automatikusan leveszik a fizetésből,de a semmiből nyilván nem lehet levenni.

Pénzre ne számíts,de jól teszed,hogy jelented.

2016. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Ha nincs semmije, nincs munkaja, szerinted mit kene eladnia hogy penze legyen, a vesejet? A birosag se tud vele mit kezdeni, tegyuk fel lecsukjak, es akkor mi van? Lesz penze? Dehogy lesz. Elarvereztethetik a vagyonat, marmint ha van, aztan hajlektalan lesz, meg kevesbe fog fizetni barmit is.


Korabban kellett volna gondolkozni, mielott gyereket szulsz neki, most mar bizony veszett ugy ez.

2016. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

"gyerektartás nem fizetése végett."


??? Ha más bűnt nem követett el, nem fogják lecsukni csak azért, hogy ne tudjon gyerektartást fizetni.

2016. dec. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

2-es.

Akarod mondani a felnőtt férfinak kellene végre felnőttként viselkedni és miután felcsinált egy nőtt nem a kocsmában ülni,hanem felelősséget vállalni és gyerektartást fizetni,mert az alanyi jogon jár a gyereknek a jelenlegi szabályok szerint.

2016. dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kettest én sem értem.

Feltételezem hasonló lehet, mint a gyerekem apja...

2017. jan. 4. 22:00
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
#2 vagyok. hat ezt elegge benezted, aranyom. mindossze realista vagyok. ha gondolkoznal kicsit, rajonnel hogy igazam van. igen, egy patkany a pasi. de tok mindegy mit csinalsz, a fejedre is allhatsz, ha nincs semmije, ugysem fogsz tole penzt latni. igen, a helyzet sz*r, de nem egyik pillanatrol a masikra lett az, csak teged elvakitott a rozsaszin kod es szultel 'neki' egy gyereket.
2017. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%

Előbb is lehetett volna gondolkozni, nemde?!

Ha egy olyan förtelmesen s szerfelett szemét, féreg, patkány, ésatöbbi-ésatöbbi a pasi.... várjunk csak: volt "FÉRJED", akkor.....

....

Akkor mi a tosznak is szültél neki gyereket?!


>(

A Te igazságtalan fajtádat is egyszer már jól faron lehetne billenteni!

K×rni azt bezzeg tudtál, amiből a gyerek lett, picit is logikusan dönteni, cselekedni AZT MÁR NEM.


Tipikus kéjsóvár nő! =(

2017. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Na, elo is kerult a kapanyel a szajacskadbol...


A tenyek, azok ilyen makacs dolgok. Tudod, azok csak ugy vannak, es nem tudod csak ugy megvaltoztatni oket - ettol tenyek.


A volt pasid tartozik neked sok penzzel, ertem. Nincs penze, nincs vagyona. Megis, milyen 'jogi megoldast akarsz? Oke, lesittelik, legyen meg a boldogsagod. Es akkor mi lesz? Lesz penze? Nem lesz. Te tovabb orjonghetsz? Persze, ha jol esik, de ettol meg mindig nem lesz penze. Bosszut akarsz te, nem 'jogi megoldast'.


Ha ennyire ragaszkodsz a jogi tanacshoz, lehet menni ugyvedhez is, nem kotelezo ingyen tanacsokert a gyk-ra jonni es hisztizni, ha a valaszok nem tetszenek.

2017. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Te fogod nekem megmondani hova menjek tanácsért? Kinek képzeld magad te kisebbségi komplexusos nőgyülölő?

2017. febr. 8. 17:57
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Pedig a #9 adta az egyedüli helyes választ. Jogi tanácsért ügyvédhez kell fordulni, nem egy csapat vadidegenhez az interneten.
2017. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!