Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kell orvosi igazolás ha...

Kell orvosi igazolás ha egészségi okok miatt nem vállalok túlórát amire már szinte kötelezni akarnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem. És senki nem is kényszeríthet erre. Én orvosi igazolás helyett ezt úgy intézem, hogy túlórázzon a ku.rva anyád. Ezt rendszerint el is fogadják igazolás helyett, sőt volt ahol már végszabit is kaptam érte. :)
2010. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Minden dolgozót kötelezni lehet bizonyos mennyiségű túlórára.
2010. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ennek egyetlen feltétele van, hogy hagyja magát. :D
2010. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Engem még sohasem bírtak.
2010. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

"Ennek egyetlen feltétele van, hogy hagyja magát."


Ha a vállalatnak szüksége van túlórára és a dolgozók nem hajlandók akkor ne csodálkozzanak ha elküldik őket.

2010. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha elküldik őket akkor az igazgató fog túlórázni, te kis vicceske? :D
2010. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Énis dolgoztam ilyen túlórára szoruló létszámhiánnyal küzdő cégnél. Párszor szóltam nekik vegyetek fel embert mert én ezt nem fogom csinálni. Nem vettek. Csak kiírtak még vasárnapra is. Megmérgeltem magam és már hétköznap sem mentem be. A főnökasszonyom még három napig telefonálgatott hogy ugyan menjek már be. Végül elküldtem az édesanyjába mert már meguntam. A köcsgök még akkor sem fogták fel hogy nem fogok bemenni. Egy hét után mondtak csak fel. Addig írkálták ki a szabikat. xD
2010. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

"Ha elküldik őket akkor az igazgató fog túlórázni, te kis vicceske"


Egy elbocsátottra ötven jelentkező van!

2010. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Tudod mekkora kiesés egy gyakorlott szakember is cserélni? Vagy te még sohasem dolgoztál?
2010. máj. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Mondom nekem még egy hét után is alig akartak felmondani. Idézem szószerint mit mondtam a telefonba a főnökasszonyomnak és ezt a harmadik napon mikor mán untam a telefonálgatásait:


"Te ki a ku.rva anyád vagy, és mi a ku.rva anyádat képzelsz magadról hogy állandóan hívogatsz? Vedd már észre magad hogy nincs kedvem bemenni!"


És erre tanúk is vannak mert elmesélte mindenkinek az irodában. Ő maga, nem én! Érted? Ezek után még egy hétig írkálták a szabikat és sehogysem akartak felmondani, mindig csak körüludvaroltak.

2010. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!