Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy szolgáltatónál tartozást...

Egy szolgáltatónál tartozást szeretnék átvállalni valakitől, de nem hajlandók megmondani mennyi. Ezt mégis hogy?

Figyelt kérdés
Alá akartak iratni egy papírt, hogy átvállalom, de összeg nem volt rajta. Mondom, hogy átvállalnám, de szeretném tudni mégis mennyi. De ezt nem akarják megmondani mert 3. fél vagyok. Ez teljes abszurditás.

2017. jan. 16. 14:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Nem a személyes adatok sérülnek, hanem azon személy jogai, akihez fűzödnek."


Ha tehát én elfogadom a tartozás átvállalását egy szolgáltatónál, akkor amikor kifizetem ezt a tartozást, akkor megtudom azt az összeget, amivel tartozott az az illető, akinek a személyes jogait most féltik tőlem. Ha tehát aláírom, akkor ők éppúgy megszegik a törvényt, mint amire hivatkozva, most nem akarnak tájékoztatni. Vagy én szegem meg a törvényt, hogy megtudom a csekkbefizetéskor, hogy mekkora összeg szerepel a csekken?

2017. jan. 18. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!