Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ugye ez nem bűncselekményt?

Ugye ez nem bűncselekményt?

Figyelt kérdés
18 éves koromig intézetben voltam. Sajnos sokat bántottak piszkáltak és egyszer indulatból tettem egy olyat hogy a teába belemártottam egy wc kefét.. akkor ott nem vettem észre hogy ettől bárkinek baja lett volna , volt aki azt mondta a hashajtóval rosszabbul jártak volna, és hogy ez nem bűncselekmény. Meg igy utólag lehetetlen bármit bizonyitani. Ugye nem kell félnem hisz nem akartam ártani senkinek
2017. jan. 31. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Te is ittál ilyen teát és nem lett tőle semmi bajod...
2017. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ittam belőle de amúgy se vagyok.valami teás
2017. jan. 31. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy abból.

Másból, amit nem te csinátál :P

2017. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizony: Kard által vész el, aki kardot ragad! :o)
2017. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze , másból ittam, igen
2017. jan. 31. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megbetegednek akkor bűncselekmény, ha nem lesz bajuk akkor megúsztad a dolgot.
2017. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez régebben volt és akkor nem vettem észre hogy bajuk lett volna. Utólag meg már nem lehet bizonyitani
2017. jan. 31. 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Még húszas éveim elején dolgoztam egy helyen, volt egy gyerek, aki egy büdös kis náci volt, de tényleg, a telefonján a harmadik birodalom jelképeit tárolta. Szűz is volt még, és folyton beszólogatott. Na, egyszer ügyeletben voltam, hát belehugyoztam a két literes üdítőjébe. Nem sokat, csak egy fél decit. Másnap miután ivott, olyan fejet vágott, mint ha életében nem ivott volna olyan finomat. Én meg csak vigyorogtam.
2017. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!