Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kik válaszolnak a jogsegely@go...

Kik válaszolnak a jogsegely@gov. Xxxxxx.hu-n feltett kérdésekre?

Figyelt kérdés

Vajon kormányhivatalbeli dolgozók, vagy helyi ügyintézők, vagy önkéntesek?


Mennyi időbe került másoknak választ kapni? Vagy az is lehet, hogy nem is válaszolnak?



#kormányhivatal #jogsegély #helyi kormányszolgáltatás?
2017. febr. 2. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen te nem kapsz semmi infót, mert nem magánszemélyeknek való.
2017. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyszerű keresésre jött ki, és nem írja, hogy nem egyszerű embereknek van


Akkor miért nem válaszolnak annyit, hogy a kérdésemre nem fognak választ adni, mert nem nekem vannak.

2017. febr. 2. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:

A jogsegély nem neked szól, hanem hivatalok, kormányszervek kérnek jogsegélyt egymástól bizonyos ügyekben.


Ettől függetlenül tájékoztatási kötelezettségük azért van, tehát meg kéne írniuk, hogy nem érted vannak.

2017. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel miért nem oda írtál?

- ha válaszolnak, kiderül ki válaszol

- kiderül mennyi idő alatt válaszolnak

- és az is kiderül, ha nem válaszolnak

2017. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor érthetetlen, hogy miért jön ki a keresőben.


Ha tényleg csak belső jogsegélyre van.


Nem hiszem, hogy egyedül én találtam így meg, miért nem módosítanak akkor. Hogy pl. magán címről küldják egyből vissza az emailt, hogy nem fogadják.

2017. febr. 2. 19:14
 6/6 A kérdező kommentje:

19.07.

Megmondom, miért. Mert ha az ember kér, akkor vigyáznia kell, hogy mikor, hogyan zavarja, akinek a segítségére szüksége lenne.

Ha túl korán kérdezem, hogy mikor válaszolnak, akkor azonnal megkaphatok egy elkapkodott semmi választ. Ami nem segít. Ha türelmesen várok, mert tudom mások tapasztalatából, hogy önkéntesek és csak hétvégén válaszolnak, akkor kaphatok meggondolt, rendes választ.

2017. febr. 2. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!