Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kártérítés! Vételár vagy...

Kártérítés! Vételár vagy levonnak belőle mert használt? Lent

Figyelt kérdés

Eltűnt egy termékem amit leadtam szervizbe..

2 hónapja "keresik"

Feljelentést tettem + Európai fogyasztó védelemhez is fordultam már. Intézkednek.


A rendőrségen azt mondták, hogy ha kapok is kártérítést akkor sem a vételárat (100ezer) kapok vissza mivel már 1 éve vásároltam a terméket.



2017. febr. 7. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mivel nem új volt a termék, így érték csökkent is volt, szóval igen, lesz levonás.
2017. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
46%
Ez mekkora f&#zság. Ha beadtál egy hibás terméket és még garis volt, akkor kutya kötelességük azt megjavítva visszaadni vagy új terméket szolgáltatni, esetleg lehetőséget biztosítani a vételár levásárlására vagy a vételárral megegyező összeg visszafizetésére.
2017. febr. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Garanciális szerviz, vagy nem? Mert ha garanciális, akkor egészen biztosan nem kell avulást fizetned. Neked rendőrségre sem kellett volna menned, hanem egy hónap után jelentős kényelmetlenségre hivatkozva (egy hónap várakozás már kimeríti) elállni a vásárlástól. Egy hónapon belül vissza kellett volna utalniuk a vételárat, és kész. Azt jó ha tudod, hogy ha garanciális javításra beadsz egy terméket, akkor vagy azt kapod vissza megjavítva, vagy egy új, ugyanolyan típusút, vagy a vételárat (még csak levásárlásra sem kötelezhetnek).
2017. febr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Garancias volt

Kicsit gyorsabban merült az aksi amúgy hibátlan állapotban volt, alig használtam talán ha havi 1x pénzt utalni vagy pendrive rá rakni a képeket stb....

Gondoltam hamarosan lejár a garancia, be adom hátha.....

Aztán erre még "eltűnt" .... :/

2017. febr. 8. 07:15
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy ez az emag.hu cég.

(román) Szóval nem tudom, hogy rá is azok a jogok vonatkoznak e amire itt belföldön

2017. febr. 8. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!