Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elvigyem fordítóirodába a...

Elvigyem fordítóirodába a születési anyakönyvi kivonatot vagy kérjek újat?

Figyelt kérdés

96-ban születtem, viszont csak magyarul van rajta minden adat és külföldi tanulmányokhoz lenne rá szükségem.

A fordítás drágább lenne, mintha újat kérnék? Mi lenne az okosabb megoldás?


2017. febr. 14. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy elszkenneltem nekik, aztán postán elküldték, lepecsételve,hogy hivatalos fordítás.
2017. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az addig rendben van, de én az anyagiak miatt kérdezem, hogy lefordittatni vagy újat kérni olcsóbb?
2017. febr. 14. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyar embernek elég ha magyarul van írva.
2017. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem is kérhetsz csak úgy újat.
2017. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Már háromnyelvűek az anyakönyvi kivonatok, kérhetsz újat bármikor. Angol,német francia nyelven van rajta
2017. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha tényleg szükséged van fordításra, akkor azt kérdezd meg attól, aki kéri, hogy elektronikus formában kéri-e vagy papíron. Ha elektronikusan kéri (pl. emailen kell elküldened), akkor elektronikus aláírással ellátottat csinátass (a Villámfordítás ad ilyet), mert azt ha egyszer elkészíttetted, akkor akármennyiszer fel tudod használni, örökre lesz belőle egy hiteles aláírással ellátott fordításod. Nem mellesleg olcsóbb is, mint a papír. Persze ha papír kell, akkor bárhol csináltathatsz.
2017. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!