Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Állítólag ha valakit megölök,...

Állítólag ha valakit megölök, elítélnek érte, letöltöm s kiderül hogy mégsem halt meg meg akkor megölhetem büntetlenül. Eddig oké. De mi van a következő esetben?

Figyelt kérdés
Ha valakit agyonverek, elítélnek de kiderült hogy nem halt meg erre én újra alaposan elverem de akkor se hal meg?
2017. febr. 15. 13:15
1 2 3
 1/27 szántóvető ***** válasza:
ez tiszta horror.utóbbi esetben annyiszor ölöd meg amíg meg nem hal véglegesen.
2017. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az első eset sem igaz. Ha kiszabadulsz és újra megteszed vagy megkísérled az annyit jelent, hogy semmit nem bántál meg és semmi visszatartó ereje nem volt a börtönéveknek számodra. Mehetsz vissza több időre. :D

Meg amúgy is mire elkezded a letöltendőt már kiderül, hogy él e vagy hal a másik. Olyan nincs, hogy megölted de mégsem halt meg. :D

2017. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
0%
Ez komolyan így van? Utána meg lehet ölni büntetlenül? :O
2017. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert még nem próbáltam ki, csak hallottam ilyesmit.
2017. febr. 15. 13:22
 5/27 A kérdező kommentje:
4-es olyan már volt, hogy elutazott külföldre, nem szólt senkinek, de előtte megsérült a keze, s turkált a gyanúsított csomagtartójában ami attól véres lett. Így bizonyíték lett, hogy azzal szállítgatta a hullát. 20 évre ítélték, jó magaviselet miatt 11 év után szabadult, s rá 2 évvel a halott hazajött.
2017. febr. 15. 13:25
 6/27 A kérdező kommentje:
izé, kettes. a négyes én vagyok.
2017. febr. 15. 13:26
 7/27 A kérdező kommentje:

" semmit nem bántál meg"

ez mindenkép ig yvan mert ha nem öltem meg akkor nem tudom megbánni hogy megöltem, max utána ha tényleg megtettem. ellenben ha akkor azt mondom hogy a korábbbi börtönévek alatt megbántam s pont emiatt nem tettem meg elösször akkor mi van?

2017. febr. 15. 13:28
 8/27 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Érdekes. De akkor is kizárt, hogy utána büntetlenül megölheti. Viszont ebben az esetben valami kártérítés járna a csávónak, mert elítélték gyilkosságért mikor nem is ölt meg senkit. Mondjuk azt nem tudom, hogy milyen könnyen ítélgetnek el gyilkosokat, mikor semmi bizonyíték csak vér. Meg hát a való életben az állítólagos hullának is járna büntetés mert 13 évig felszívódott, eltűnt mindenki elől.

2017. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem harmadosztályú amerikai filmekből kellene tájékozódni. Ha elítélnek gyilkosságért, leülöd és kiderül, hogy nem is történt gyilkosság, ugyan az van, mintha kiderülne, hogy nem te voltál a gyilkos: bocsánatot kérnek és perelhetsz kártérítésért. Ettől függetlenül ha tényleg megölöd az állítólagos áldozatot, újra leültetnek.
2017. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

"ez mindenkép ig yvan mert ha nem öltem meg akkor nem tudom megbánni hogy megöltem"


De itt most a szándékról van szó. Meg akartad ölni, de nem sikerült, nem azért mert nem akartad. Ülsz tizenvalahány évet, kijössz, 2 év múlva feltűnik a haverod, befejezed amit elkezdtél, kijön a körzeti megbízott és kezet ráz veled, hogy na ez a beszéd, az ember tartsa magát az elveihez. :D

Visszaesőként mennél vissza én mondom. :D

Csak amit előzőleg ültél az gyilkossági kísérlet miatt, most meg tényleges gyilkosságért.

Szerintem :D

2017. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!