Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Névváltoztatás- Munkaügyi...

Névváltoztatás- Munkaügyi Központban nem írják át a nevem?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve megváltoztattam a születési nevemet. Új anyakönyvi kivonatot kaptam, amin az új nevem szerepel születési névként. Minden hivatalos helyen bemutattam névválltoztatási engedélyt+új anyakönyvi kivonatot és gond nélkül átírták a nevemet, születési nevemet az új névre.

Kivétel a Munkaügyi Központ.

E-mailben és személyesen is többször átküldtem/bevittem nekik a papírokat és egyszerűen nem hajlandóak átírni a nevemet. Bármilyen papírt küldenek ki nekem, mindig a régi nevem van rajta. Ha valamilyen igazolást kérek tőlük - régi névre írják. Órákat kell bent töltenem, mire átjavítják a papírokat.

Azt hazudják, hogy átírják a rendszerükben a nevemet a mostanira de ez sose történik meg.

Már nagyon unom..


Mit lehet ilyenkor tenni?

Hol lehet panaszt tenni ellenük?



2017. febr. 20. 14:29
 1/1 anonim válasza:

Melyik megyében vagy kérdező? Ezek csak azért vannak, hogy mindenkinek keresztbe tegyenek?


Kérni kell egy időpontot az osztályvezetőhöz, és elmondani neki a problémát, ha ő sem segít, akkor a Munkaügyi Központ kirendeltségvezetőjéhez.


Emellett kell lennie egy másodfokú hatóságnak is, akihez lehet fellebbezést írni.


Nekem sem válaszoltak az e-mailekre, miután reklamáltam, akkor azt mondták, hogy csak bizonyos ügycsoportok esetében lehet az e-mailes kapcsolattartást választani.


Engem még meg is fenyegettek, ha még egy e-mailt küldök vagy levelet, akkor akár zaklatásért fel is jelenthetnek.

Ők nem válaszolnak, ezért joggal dühös az ember, és még fel is jelenthetnek. No comment.


Ők elvileg egy hivatalos szerv, de hazudoznak folyamatosan, aki ilyen dolgozik, annak még jól is kell tudni hazudni, ez alapkövetelmény.

2017. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!