Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Följelenthetem az arctalan...

Följelenthetem az arctalan adathalász twittert?

Figyelt kérdés

Semmit sem csináltam csak regisztáltam 5 percmulva ki és belépés.


"Mi történt?

Úgy tűnik, felhasználói fiókodban szokatlan automatikus tevékenységet észleltünk, mely sérti a Twitter szabályzatát. Fiókod zárolásának feloldásához kérjük, kattints a lenti gombra és erősítsd meg, hogy te vagy a fiók jogos tulajdonosa.

Amit tehetsz:

Fiókod zárolásának feloldásához a következőket kell tenned:

Hitelesítsd a telefonszámodat"


ÉS AZT ÍRJA TELEFONSZÁMOT CSAK AKKOR KELL MEGADNI HA AKAROM. Hogyan merészelnek engemet diskriminálni (a személyemet), hogy igénybevegyem a szolgáltatást??!


A haragom örökké fog tartani!


2017. febr. 22. 14:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na ezt is vesszük-e XD


"Följelenthetem az arctalan adathalász twittert?" - bárkit "föl" lehet jelenteni, de a bíróságok jobb szeretik a "feljelentés" kifejezést.


"Úgy tűnik, felhasználói fiókodban szokatlan automatikus tevékenységet észleltünk, mely sérti a Twitter szabályzatát. Fiókod zárolásának feloldásához kérjük, kattints a lenti gombra és erősítsd meg, hogy te vagy a fiók jogos tulajdonosa. " - Azt jelenti, hogy az oldalt üzemeltet biztonsági szoftver gépnek nézett téged, lévén regisztráltál-beléptél-kiléptél-ismét be akartál lépni rövid időn belül. Ezért kéri, hogy erősítsd meg "nem vagy gép".


A telefonszám bekérés egy bevett módszer már hitelesítésre. Használja a Google, még a Facebook is, az Apple-ről meg ne is beszéljünk. Ha megadod a számod, ilyen esetbe küld egy SMS-t egy ellenörző kóddal, amit begépelsz, és már be is léphetsz.


Kérdés: Hol van itt jelen az "arctalan adathalászás"? Te is írod, hogy csak akkor kell megadnod a számod, "ha akarod". Tehát még csak nem is kötelez a telefonszám megadására, csak egy kényelmibb opciót kínál.


Hogyan merészelnek "diskriminálni"...? Úgy hogy a felhasználói viselkedésed megtéveszti a biztonsági szoftvert, amivel az oldal védi magát. Tehát nem diszkrimináció, ezt mindenkivel megteszi a biztonsági protokoll értelmében.


Összegezve: érdekel milyen válaszlevelet kaptál ezért a Twittertől, bár szerintem ekkora baromságot válaszra se méltatnak (azt már félve teszem hozzá, hogy remélem angolul küldted nekik, nem magyarul xD)


OFF: kisebb összegbe hajlandó vagyok fogadni, hogy ez troll kérdés xd

2017. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem a twitter nem fog besz.rni tőled...
2017. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!