Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a csecsemőgyilkosság bűn,...

Ha a csecsemőgyilkosság bűn, akkor az abortusz miért nem?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
93%

Mert mondjuk az abortusszal embriót távolítanak el az anyaméhből, nem csecsemőt gyilkolnak.

Neked sem mindegy, hogy kapsz Zsófitól egy pofont vagy fejbebax egy 140 kilós állat egy 10 kilós nagykalapáccsal.

2017. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:

D


Megkérdezhetem milyen nemű vagy kérdező?


Férfi vagyok.


Ez már kabaré :)


Amit te csinálsz,na az kabaré.



Ohh nyet válászka.... :D


Nö, ez egyértelmű.

Továbbgondolva IQ80-as N


Ne magadból indulj ki,légy szíves.



mégtovább gondolva, Várandós, vagy frissen szült IQLájt Nö. (igen rővid "ö"-vel, nem hosszú "ő"-vel.)


Látom van képzelőerőd,de jobb lenne,ha kiszállnál az etetőszékből és lapozgatnád egy kicsit a helyesírási szótárat. :)

2017. febr. 23. 22:07
 23/62 A kérdező kommentje:

Mert mondjuk az abortusszal embriót távolítanak el az anyaméhből, nem csecsemőt gyilkolnak.


Mindkettő gyilkosság.


Neked sem mindegy, hogy kapsz Zsófitól egy pofont vagy fejbebax egy 140 kilós állat egy 10 kilós nagykalapáccsal.


Ez csak terelés.

2017. febr. 23. 22:09
 24/62 anonim ***** válasza:
96%
Ha ezt itt meg tudnánk válaszolni, nem vitáznának a világon mindenhol erről 100 éve...
2017. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
97%

"A gyilkosság gyilkosság marad. A nemi erőszak ellen pedig lehet óvintézkedéseket tenni. Mondjuk,nem kéne a meztelenül napozni a tóparton egy csapat kan láttára."


Kérdező, te olyan sötét vagy hogy az már kriminális. Tudsz róla hogy két éves kislányt éppen úgy bántottak mint hetven éves nénit? Rosszul vagyok a fajtádtól, az olyanoktól akik az áldozatot teszik felelőssé. Ugyanis SENKINEK nincs joga az akaratom ellenére hozzám nyúlni, öltözzek bárhogy vagy legyek becsípve. NEM jogosítja fel a férfiakat semmire hogy mibe mit képzelnek bele. És a csecsemőgyilkosság valóban emberölés - ellenben hagy döntsek már róla hogy bevállalok-e egy terhességet ami testileg, lelkileg tönkretehet. Ugyanis nem vagyok sem állat, sem rabszolga, sem senki tulajdona hogy rendelkezzen az én testemmel. Világ életemben nagy hangsúlyt fektettem a védekezésre, nem vagyok felelőtlen, de bármi megeshet.

2017. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
92%
2017. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
96%

Fogadjunk, hogy fideszes vagy.

Azok ilyen elmebetegek.

2017. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
97%

Megkérhetnélek, hogy férfiként légy kedves nagyon gyorsan befogni és felhagyni a vadidegen nők teste felett való rendelkezéssel? Ha ekkora pro-lifer vagy, remélem, rendszeres anyagi támogatásban részesíted a kidobott/nélkülöző gyerekeket, akiket az anyjuk el akart volna vetetni. Vagy te is azok közé tartozol, akiket csak addig érdekel a gyerek, amíg meg nem születik, utána már legyen az anyja baja, elvégre minek szül bele a világba, ha nem tudja eltartani?


Fogalmad nincs, mivel jár egy gyerek kihordása és felnevelése. Amíg el lehet vetetni, addig csak egy önállóan életképtelen sejtcsomóról - embrióról, nem magzatról - beszélünk, nem véletlenül van ott meghúzva a határ, ahol. Persze, lehet, hogy nagyszerű ember lenne belőle. De ha tudom, hogy nem fogok tudni mindent megadni neki ahhoz, hogy nagyszerű ember válhassék belőle, akkor nem szülöm meg, mert az ő életét és a sajátomat is tönkretenném. Nem mindenki való anyának, aki teherbe esik, és nem vagyunk a férfiak tulajdonai, ezért kizárólag mi dönthetjük el, hogy vállalunk-e egy ekkora felelősséget. Ugyanezért senkinek nincs joga megerőszakolni senkit, és ugyanezért nem az áldozat a hibás, ha mégis megtörténik.

2017. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
94%

Ha pl. a petevezetőben történik a beágyazódás, akkor is tiltanád az abortuszt? Csak mert az 100%-ban letális az első trimeszter elején.


Nemi erőszakot pedig legritkább esetben követnek el meztelenül napozókon. A nemi erőszak áldozatai döntő többségükben teljesen normális életvitelűek, csak egy idióta féreggel sikerült véletlenül összetalálkozniuk, aki betört hozzájuk, rájuk támadt stb. Nem a nők és kislányok, csecsemők hibája, csak az ostoba ember okolja őket.


Abortusznál a magzatot nem ölik meg, egyben távolítják el a méhből, csak éppen úgy életképtelen, de ez nem nevezhető gyilkosságnak, hisz közvetlenül nem bánták.


Egyébként jó lenne, ha idézőjeleket használnál, így teljesen értelmetlenek a válaszaid.

2017. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
94%

És milliárdok sanyargatása nem bűn?

Van így is elég nyomorgó.


Az egyik szomszédom most lett 18 évesen terhes,semmi végzettsége nincs.

De megtartja,na nem azért,mert annyira ellenzi az abortuszt..

2017. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!