Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a párom börtönbe került,...

Ha a párom börtönbe került, és kiküldte a kapcsolattartó papírokat, visszaküldéskor már én írhatok neki?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit ne savazzatok légyszíves, elég fájdalom ért az elmúlt időben. nem voltunk még együtt mikor elkövetett valamit.
2017. febr. 26. 00:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor írhatsz neki, ha a bíró aláírta a kapcsolattartó engedélyezési lapot és az visszakerült a Bv Intézethez. Tehát ha ez megvan és engedélyezve van és a Bv is tud róla, akkor írhatsz neki.
2017. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
És ne feledd. Akárkinek is lesz a felesége odabent, ő idekint mindig a te férjed marad.
2017. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm.

#2: attól az egytől nem tartok hogy bárkinek a felesége lesz!!!!

2017. febr. 26. 12:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kétméteres idegbeteg? Akkor pont jó helyen van.
2017. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
57%
Sosem értettem azokat a nőket, akik bűnözők macái lesznek, azután meg sírnak hogy jaj évekre egyedül maradnak. Maradjál is. A bűnözőket pedig háromszor annyi időre zárnám el, mint most. És nem a luxus wellness börikbe, mobiltelefon, TV, internet. Hanem menjenek kőfejtőkbe bányákba robotolni ingyért. Remélem az első nap szarrá verték a barátodat. Majd meggondolja legközelebb ellopja-e a másét.
2017. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Luxus? nem tudom miről beszélsz te. Nem tudhatod miért van benn. És minden ember meg tud változni, ha van miért.2 éve vele vagyok, ez régebbi ügy úgyhogy gondolhatod hogy nem egy elmebeteg állat aki kaszabolja a fél várost, mert akkor nem lett volna kinn még ennyi ideig.

Én egy kérdést tettem fel, amire nem válaszoltál csak a véleményedet írtad le. Én elfogadom a te véleményedet, nekem meg van sajátom.

2017. febr. 26. 14:06
 7/15 A kérdező kommentje:
És senkinek nem vagyok a macája, mifelénk ezt párnak hívják.
2017. febr. 26. 14:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a választ nyilván a fegyőrök tudják megmondani. Egyetértek az előzővel, a fullos macák mindig sittesekkel vannak. A rendes emberek meg egyedül,vagy tramplival.
2017. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fullos "maca", sose voltam sőt 100X jobbat is találhatott volna nálam.
2017. febr. 26. 14:24
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Párja csak a surranónak van.
2017. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!