Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Több mint 1 éve megy a zaklatá...

Több mint 1 éve megy a zaklatás és a fenyegetőzés? És már volt tettlegesség is, mi lesz így a vége? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szóval nővérem 20 év házasság után elvált élettársától(Black) mert volt hogy verte, és folyton ivott. Ez volt 2015 Decemberében, elköltözött meg ilyenek.

Nagy gond 2016 Januárja óta megy a zaklatás, mindennap kap nővérem 4 sms-t legalább van hogy napi 10-20-at is küld. Vannak benne olyanok hogy megöllek, tönkreteszlek meg minden fajta durva dolog. Van hogy bejár fenyegetőzni a boltba és odáig szekálja nővérem hogy elsírja magát nővérem.


Egyik eset úgy volt hogy nővérem zaklatta, ö küldött sms-t menjek már be meg minden. Megjelentem boltba, meglátott elkezdett nyalizni, lassan lelépet de ajtóból jelenlétem mellet valamit halkan mondott nem értettem.


Kisértem haza nővérem, pont a gyerekéért mentünk mert a részeg élettársnál volt. Nővérem beszél vele telefonon és mondta hozza ki, erre jött a válasz mi a k@rva anyádat képzelsz rohadt rybanc és már szaladt is kifele a kapun. Ha nem vagyok ott tuti neki ugrik nővéremnek, én meg vissza kiabáltam neki, kiabáltam vele elég cifrán, nálam volt szatyor meg minden, mondta gyere bunyózni akkor, mire leraktam mindent és majdnem megütöttem azt mondja.

"Üssél, gyere üssél kihívom a rendőrséget " Kijött az anyja és az is olyanokat mondott hogy úgy érjek a fiához hogy tönkre teszi az életemet. Volt egy nagy vita, nővéremet is a kislányt hazakisértem,sírt is utána. Mikor Már s sarkon tartottunk hallom örjöng megint a részeg elembeteg rugja üti a kerítést. Telt az idő hét,hónap a fenyegetés a zaklatás megy tovább, nővérem nem fordul rendőrhöz mert azt mondja nem történik semmi.


2 nővérem van, és a másik sogorom lökdöste meg megütötte mikor a szekrényt vitte a kezébe, fel lett jelentve, de ö meg hamisan vádolja apámat hogy megütöttem meg ilyenek. És mehetnek majd bíróságra.


Kérdésem az volna most mi legyen ezzel az emberrel de komolyan? Nővérem nem engedi azt se hogy megverjem, mert azt mondja én húzom a rövidebbet. Már rettentően ráuntam ez egészre, de tényleg. Hazudni nagyon jól tud, hazudok ahol csak tud. A családba én vagyok a legerősebb, erősebb vagyok mint apám agy a sogorom akit megütött,de valahogy ez a legrosszabb az egészbe hogy ö bármit csinálhat nincs belőle semmi.


Ez a ember kisebbségi, kicsit nagy darab munkakerülő. Mikor alkoholos állapotba van kötekedő kedvébe van. Sajnos már a családom is ki van idegileg.

Megverni nem verhetem, ha meg rendőrt hívunk mindent tagad

akkor mi legyen a vége?



#zaklatás #harc #fenyegetőzés #alkoholos állapot
2017. febr. 27. 19:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Még a rendőrségem szinte nővéreméket nézték a rendőrök hibásnak, ez is elég szégyen szerintem. Meg hogy részeg az nem számít semmit meg ilyenek.
2017. febr. 27. 19:52
 2/9 Martin3410 válasza:
A nővérednek is sok esze volt amikor egy munkakerülő iszákos alkoholista cigányhoz (tisztelet a kivételnek mert nem mindegyik ilyen) ment hozzá annó akinek még gyereket is szült de mindegy az a lényeg hogy elvált tőle bár azt is előbb kellett volna megtennie nem hogy 20 évig tűrnie azt hogy iszik és veri őt jól elintézte magának az életét.Mi legyen a vége?Ennek nem lesz sehogy se vége mert sajnos a rendőrség Magyarországon nem csinál addig semmit sem amíg vér nem folyik.
2017. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Távoltartási végzés. Ha nővéred boltban dolgozik gondolom vannak ott kamerák amikkel tudnád bizonyítani hogy bejár a munkahelyére zaklatni őt.
2017. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, cigány de nem a legalja,nagyjából normális fajták. Az elmúlt pár évbe lett ennyire elfajulva a dolog. És ha legyőzöm változtat bármin is? De félek amilyen gyáva féreg egyből rendőrt hívna.
2017. febr. 27. 20:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, na meg a másik hogy nővérem is mondhatni túl penye, rendőrt se mer hívni. Most is Sogorom jelentette fel Blacket nem nővérem. Volt már tesóm megfolytogatva, volt hogy bevert neki egyet, és nővérem azt hazudtam szekrénybe bevágta. Részegen nagyon nagy a szája, úgy érzem tőlem tart csak a családba.
2017. febr. 27. 20:26
 6/9 Martin3410 válasza:
Esetleg távoltartási végzést kérhet ellene ha van kamera abban a boltban ahol a nővéred dolgozik és ha van felvétel róla arról amit csinált a boltban akkor már az bizonyíték és nem tudja letagadni már amit csinált amúgy meg ne verjed meg mert feljelnthet és akkor te iszod meg a levét az egésznek.
2017. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké Kösz! Próbálom akkor visszafogni magam, akkor marad a rendőrség. És ha nekem jön vagy valami, megvédhetem magam?
2017. febr. 27. 21:17
 8/9 petizacc ***** válasza:
67%

Ivós játék hétfő estére:

Minden a szövegben olvasható "nővérem" szó után húzz le egy felest!

2017. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Martin3410 válasza:
Igen megvédheted magad akkor ha neked akar támadni.
2017. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!