Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tényleg legalizálni akarják...

Tényleg legalizálni akarják Szerbiában a marihuánát?

Figyelt kérdés

Tényleg legalizálni akarják Szerbiában a marihuánát?

Vagy ez is csak valami agyhalott hülyesége?



2017. márc. 1. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Mért most mivan? Liberális párt nyert? Vagy mi? Mert akkor biztos, egyébként tök laza :D XD

Sokan hülyeségnek tartják, annó még Hitler adta a német katonáknak, hogy neféljenek illetve orvosok is használják és te is. Igaz nem olyan mértékben hogy rossz legyen neked de használsz pl:orvosság(CSAK TABLETTA VAGY MI A HALÁL!!)

2017. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haha, egyébként csak olvastam egy cikket amiben azt írták, hogy itt Szerbiában júliustól legalizálni fogják. :D
2017. márc. 1. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm..Ha cikket akkor szerintem igaz, mivel ez elég érted na vagyis na érted hogy egy ország meg minden ez csak úgy hülyeségből kinek pattana ki a fejéből?:D(Vagy lehet, hogy aki irta marijuanat szivott?(marihónaját XD))
2017. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én már sok mindent megéltem itt, nem lepődök meg semmin ezek a politkusok nem normálisak. :D Mondjuk jó ötlet az egész nem ellenzem. :D
2017. márc. 1. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemár,szarbiában èlek,ès ki is nèzek ezekből a retkekből,hogy legalizálják,csak hogy rányomjanak valami büdös nagy adót ès mèg pár èvig tudjanak úgy lopni,hogy közben nem hal az egèsz ország èhen
2017. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
XD Jugoszlávia jer visszha hozzánk ! SZÁJO
2017. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pacsi! Egyet értek veled! Szerintem is a szaros adó miatt akarják.
2017. márc. 1. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!