Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most mit csináljak jelentsem...

Most mit csináljak jelentsem fel magam?

Figyelt kérdés

Ezelőtt 6 évvel kimentem "családostól" külföldre dolgozni a nehéz anyagi körülmények miatt. Most költöztünk haza, a régi házba. Csakhogy régen megbütyköltem a villanyórát és a gázórát is. Most meg para van mert 1 év múlva cserélik a gázórát és 4 év múlva a villanyt.

Viszont már nem létszükség az a pár ezer forint amit ezzel spóroltam annó havonta .

Anyagi helyeztünk rendbe van jó fizető melóm van idehaza is.

Megúszható a bírság ha feladom magam vagy nem, úgyhogy lopjak ameddig megy a dolog mert úgyis több száz K bírság jön.


2017. márc. 7. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szétverném mindkettőt meg még egy két dolgot az udvaron és feljelentést tennék a rendőrségen hogy míg külföldön voltam ez történt. Nem biztos hogy jó ötlet ez csak hirtelen eszembe jutott
2017. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt rosszul tervezted meg :D

Haza kellett volna jönni és berúgni az ajtót, szétverni pár cuccot meg lerúgni a villanyórát, gázórát, csillárt...


Aztán kihívni a rendőrséget, hogy betörés történt...

2017. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem lenne gyanús, hogy minden renden van és semmi se tűnt el, csak az órák törtek el.
2017. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nehogy ilyet csinálj, a nyakadba varrnak egy rahedli pénzt. A Tigáznál pl 500.000Ft-nál kezdődött mindig egy ilyen buli.
2017. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Bütyköld vissza, aztán jelentsd be hogy véletlenül nekiestél és elszakadt a plomba. Ha ők fedezik fel akkor garantált a több százas kötbér, így még van esélyed megúszni egy kiszámlázott óracserével.
2017. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy keress valakit, aki ért hozzá és új plombát is rárak, pár tízezerből megúsznád.
2017. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

plomba sértetlen. Szemrevételezéssel nem veszi észre a szakember sem (voltak már ellenőrizni kontrol órával is)


De cserekor ki fog derülni, csak akkor nem ha valami zöldfülűt küldenek ki mert nem egy elterjedt módszer, mint a mágnes, szorító, lopótök, nullatörés stb.

2017. márc. 7. 20:44
 8/17 anonim ***** válasza:
Bütyköld vissza!
2017. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy szakembert, aki nem a szolgáltatónál dolgozik mondd el neki mi történt fizesd meg jól, neki meg kellene tudnia csinálni.

Hasonló történt nálunk is a bérbe adott lakásunkban 3 egyetemista (leendő jogász!) lány vagy ismerősük valahogy megbütykölte és lopták a vizet meg az áramot. Amikor észrevettük, mivel a mi nevünkön van a lakás nekünk kellett volna szembenézni a félmilliós bírsággal..

De találtunk olyan "mestert" aki "megjavította".. :)

2017. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#1 Ez csalás lenne. Kérdező. Csaltál. Ki tudnád fizetni a bírságot. Te rajtad múlik, hogy döntesz.


Na, ennyit erről. Inkább beszéljünk arról, hogy a politikusok miért csalnak, amikor nem kéne nekik. Gyerünk kérdező, szidjuk együtt őket. A mocskokat. Jól fizető állásuk van, és erre csalnak. Szerencsére mi nem vagyunk ilyenek. Ugye kérdező?

2017. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!