Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most mit csináljak jelentsem...

Most mit csináljak jelentsem fel magam?

Figyelt kérdés

Ezelőtt 6 évvel kimentem "családostól" külföldre dolgozni a nehéz anyagi körülmények miatt. Most költöztünk haza, a régi házba. Csakhogy régen megbütyköltem a villanyórát és a gázórát is. Most meg para van mert 1 év múlva cserélik a gázórát és 4 év múlva a villanyt.

Viszont már nem létszükség az a pár ezer forint amit ezzel spóroltam annó havonta .

Anyagi helyeztünk rendbe van jó fizető melóm van idehaza is.

Megúszható a bírság ha feladom magam vagy nem, úgyhogy lopjak ameddig megy a dolog mert úgyis több száz K bírság jön.


2017. márc. 7. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy jönnek ide a politikusok? Te kajak valakit aki nem keresett 100ezret, ezért próbált spórolni pár ezret ezzel, egy olyanhoz hasonlítasz aki havi 1 milliót visz haza tisztán?
2017. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik! Megint a politikusokra hivatkoztok. NEM! Attól, hogy ők lopnak, csalnak, hazudnak, attól még másnak sem szabad! Teljesen mindegy mennyi pénz volt az! Az elv a lényeg! Nem lopunk, mert undorító dolog! Ha valaki 150 forintot kilopna a pénztárcádból, akkor te se örülnél neki! A kérdező pedig legalább havonta ennyit spórolt (csalt, mondjuk ki), arra hivatkozva, mert mások többet lopnak a közpénzből. Most már helyre jöttek nála a dolgok. Mégis, mégis eltekint attól, hogy lopott! ha most ő politikus lenne, akkor is elmismákolná a dolgot! És ha 1 milliót lopott volna, akkor is! Ez a bizonyíték, hogy aki kicsiben lop, az nagyban is lopna! Nem értem.. Ha egy politikus öl, akkor nekem is szabad? Mi ez a f*@*szság? Ez nem így megy. Hogy lehet így gondolkodni? Mások is lopnak, akkor másra miért nem hivatkoztok? Az nem baj, ha lop a szomszéd? Az nem baj, ha te lopsz? Nem baj, mert csak néhány ezer értékben loptál? Vagy hogy működik? Akkor én is lophatok tőled? Csak néhány ezer forint értékben. Vagy azt már nem szabad? Ha te lophatsz mástól, én miért ne lophatnék tőled? Ez magyaráz meg kérlek.
2017. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Lopott/csalt. Viszont nem azért, hogy megvehesse a luxusvilláját a budai negyedben... Nem szép dolog, de talán érthetőbb hogyha valaki nem akar éhen dögleni. Makacs dolog az életösztön.
2017. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem vállald a következményeket, hiszen bűncselekményt követtél el. Röhögni van kedvem, mikor olvasom, hogy egyesek szerint ezt újabb bűncselekménnyel kellene rendbe tenni. Mintha az bármit is segíteni...

Mindenesetre remélem, tanultál belőle.

2017. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Mindenesetre remélem, tanultál belőle."


Valószínű, hogy már eddig is tudott mindent, csak nem volt elég pénze. Ma Magyarországon emberek képesek kihűlni az otthonukban, sajnos most télen is, szóval ez nem valami kis semmiség amit aztán igazán mindenkinek tudni kellene fizetni.

2017. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igy hogy van pénzem és is tudok okos lenne De amikor 3 hónapon keresztül csak zsíros kenyérre futja és az utolsó napokban már elmegyek 3 km-ert esőben fagyban mert a falu másik végén olcsóbb a kenyér 10 forintal akkor megint másképp gondolkodik az ember.

És nem ért loptam mert a politikusok is lopnak mert fáztam és éheztem miközben dogoztam fizettem az adót/kat

2017. márc. 8. 14:51
 17/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem a kormány hibája, hogy lopnak, hanem a migránsok.
2017. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!