Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jegyzőkönyv jogi következménye...

Jegyzőkönyv jogi következményei munkahelyen? Fontos (Lent)

Figyelt kérdés
A munkahelyemen eltűnt egy fontos kulcs. Reggel hètkor nyitok. A takarìtónèni előttem èrt oda ő nyitotta az ajtót mert ki kellett mennie. 6.38-ra èrtem be dolgozi 45rr mikor már átmentem a nèni takarìtott ès nyitva volt a bejárati ajtò. Tehát nála volt a kulcs. Vègeztem a nyitási feladataimat papìrok ilyesmi. Nem kèrtem tőle számon a kulcsot ès amikor eszembe jutott pár òrával kèsőbb nem volt meg. NA MOST: A főnokom ki volt bukva rám ,majdnem mindenki engem okolt marhára nem a nènit aki elhagyta. Zárcsere nagyon hùzòs ( tobb százezer ft) ìgy főnokom azt mondta csak.másoljam le a kulcsot ill. Most nem csinál ebbol ugyet. De az esetről jegyzőkonyvnek kell kèszulni amit mindenki aki èrintett alá kell hogy ìrjon! Le van ìrva minden tèny benne. A nèni viszont aki elhagyta nem akarja alá ìrni ( már mondott mindent h ìgy meg ùgy volt de bizonyìtott h csak nàla volt a kulcs). A kamera pont aznap volt szar ùgy nincs ròla felvètel. Na most ha èn aláìrom a jegyzőkönyvet ès manyi nèni nem annak milyen kovetkezmènye lehet rám nèzve? Èrvènyes e egyáltalán az ő aláìrása nèlkul. Sajnos nem akarja vállalni a felelőssèget.

2016. jún. 23. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
NA persze, először véletlenül egy legördülő menüből kijelölted a felnőtt párkapcsolatok kategóriát, majd utána, anélkül hogy bármit is ebből észrevettél volna, kijelölted a házasság alkategóriát, ugyanúgy egy legördülő menüből. Ennyi ésszel akár a zsebedben is lehet az a kulcs. Ott már nézted? :)
2016. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben a jegyzőkönyv tartalma megfelel a valóságnak, nyugodtan aláírhatod. A takarítónő is aláírt gondolom valamit amikor átvette a kulcsot, így hivatalosan nála veszett el. Amennyiben nem tette, akkor annak fogjek felróni, aki kiadta a kulcsot. Egyébként mindez akkor lesz majd érdekes, ha elkezdenek eltűnedetni a dolgok, és meglepő módon megint elromlik a kamera.
2016. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 nem te hagytad el, nem te fizeted ki

2 ha 100000 a zárcsere, akkor nyilván az ajtó másik oldalán fontos dolog van, vagyis az elhagyott kulccsal megreszkírozzák, hogy valaki illetéktelen bemegy...másrészt meg ki a fene ad oda egy takarítónőnek ilyen kulcsot????

2016. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A takarìtò kivette a dobozbòl amikor èn mèg bent sem voltam.

Senki nem adta neki oda.

2016. jún. 24. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Akkor a kulcs helytelen tárolása a probléma.
2016. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!